Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Altatásban akarom a 3. császár...

Altatásban akarom a 3. császárt! Tapasztalat?

Figyelt kérdés
aki eleve altatásban szült,vagy akinek volt ilyen is ,olyan is,megköszönöm a tapasztalatokat!
2012. júl. 20. 12:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem altatásos császárom volt, az intubálás félresikerült (sürgős volt, kapkodás ment), napokig alig tudtam beszélni, nem kelhettem fel csak 12 óra után, és a babát sem hozták hozzám addig.


Előtt epidurált is kaptam, még vajúdás közben, azzal semmilyen gondom nem volt, csak nem hatott eléggé. Én összességében nagyon nem örülök, hogy altattak, de nincs mit tenni.

2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Dél-pestit sajnos nem ismerem, de azt hittem, a Szent Imre bababarát:(

Ezek szerint nekem mákom volt. A legjobbakat kívánom Nektek!

2012. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

annyiban bababarát h utána már éjjel-nappal velem voltak,de addig.. az nagyon nehéz volt..


köszi!

2012. júl. 21. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!