Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeopátiás szüléskönnyítő...

Homeopátiás szüléskönnyítő golyó (caulophyllum) és málnalevél tea mellet használtatok még gátvédő olajat is, vagy azt már feleslegesnek tartjátok?

Figyelt kérdés
A teából mennyit ittatok? Valahol 1, máshol 2 csészével ajánlják. A golyókat sem tudom, mert a Dokim 3-at írt elő, de a dobozán 5 db szerepel napi adagként. 36 hetes vagyok, és tegnap kezdtem a hókuszpókuszokat
2009. júl. 16. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha masszírozod olajjal, rugalmasabbá válik a gát, segít a szülésben, esetleg lehet gátvédelemben megoldani, ami nagy könnyebbség lenne, hid el.

A málnalevél csak a has izmait edzi.

2009. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nekem ezt a 3-at így együtt ajánlotta a szülésznő. Mindent a 36. hét betöltése után, van még 3 napom:)
2009. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor elkezdem azt is. Második Válaszoló! Neked mennyit kell innod a málnalevél teából, és enned a bogyóból naponta?
2009. júl. 16. 11:20
 4/17 anonim ***** válasza:
a teából napi fél litert, sajnos a bogyót még nem tudom, mert írtam egy 1-est a papíromra amikor diktálta a szülésznő az adagolást, aztán azt áthúztam és átírtam 5-ösre:))) szóval ezt még meg kell kérdeznem tőle. Amúgy CH30ast mondott nekem, első babás vagyok. Neked is CH30at kell szedned?
2009. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
:) első babás vagyok én is, de az orvos csak 12-est javasolt. szerencsére a gyógyszertárban 15-ös volt a legkisebb dózis, szóval azt szedem. teából eddig egy csészével ittam, de akkor azt az adagot is felemelem. olajat viszont már három helyen kerestem, de sehol nincs:( (bababolt, patika, fitotéka)
2009. júl. 16. 12:59
 6/17 anonim ***** válasza:

Amit én szedtem/ittam/használtam:

Heti 10 golyó Caullophyllum (CH5), 2*2dl málnalevél tea, és mandulaolajat használtam gátmasszázsra. Minden este 10 percet masszíroztam vele. Nem tudom, hogy ezeknek van-e köze hozzá, de a fájások beindulásától számítva 3 órán belül megszültem gátvédelemmel.

2009. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12.20as vagyok. Én is nagyon sokat jártam utána, végül Dunakeszin a Buywayben található DM-ben kaptam. De előtte voltam vagy 5 DM-ben/Rossmanban, egyikben sem volt. Utána találtam a westendben is, az aluljáró szinten egy bioboltban, 800 fttal drágábban...
2009. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat. még egy drogériába benézek, és ha nem kapok jó lesz nekem is a mandula olaj:)
2009. júl. 16. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:
szívesen:) Mikorra vagy kiírva? Én aug 15. de doki szerint meg lesz július végére Minikém. *Goldi
2009. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
augusztus 17-re, de én sem fogom addig kihúzni:)) tegnap már fájogatott a hasam, kicsit be is pánikoltam mert még nincs itt az ideje, de elkezdtem begyűjteni a babaholmikat. hogy bírod a meleget Goldi? lányod lesz vagy fiúkád? nekem lányocskám lesz:) Dorothy
2009. júl. 17. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!