Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Homeopátiás szüléskönnyítő...

Homeopátiás szüléskönnyítő golyó (caulophyllum) és málnalevél tea mellet használtatok még gátvédő olajat is, vagy azt már feleslegesnek tartjátok?

Figyelt kérdés
A teából mennyit ittatok? Valahol 1, máshol 2 csészével ajánlják. A golyókat sem tudom, mert a Dokim 3-at írt elő, de a dobozán 5 db szerepel napi adagként. 36 hetes vagyok, és tegnap kezdtem a hókuszpókuszokat
2009. júl. 16. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is lányka lesz:))) Boglárka. A meleget még jól tűrném, de sajnos előjött a terhességi viszketés, a kezemet és a lábamat már véresre vakartam:((

Nagyon bízom benne hogy már tényleg csak 2-3 hét és végre szülhetek! :)Remélem sokat fognak számítani ezek a homeós és alternatív szüléskönnyítő dolgok is!

Szia, Goldi.

2009. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Drukkolok Nektek, és magunknak is. Hiszek a csodaszerekben, de majd meglátjuk. Biztos alkatfüggő is a siker. Ha megvan a Bébid, és lesz hozzá erőd, kérlek írd meg milyen volt a szülésed!
2009. júl. 17. 13:49
 13/17 anonim ***** válasza:

okés:)De Te is!!

Közben beszéltem a szülésznőmmel, CH30ból kell szednem az első héten 1 alkalommal 5 golyót, 2. héten 2 alkalommal 5 golyót, 3. héten 3 alkalommal.. stb. stb...

Goldi.

2009. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jó. A mi lányunk Enéh Boróka neveket fogja kapni. Apropó végre kaptam olajat DM-ben. Most üveg cumisüveget hajkurászok a változatosság kedvéért. Mindenhol csak műanyag van, és hallottam valahol hogy azokból kioldódhatnak a káros anyagok:(( Más homeo bogyót is szedsz/fogsz szedni, vagy ezt még Te sem tudod?
2009. júl. 17. 16:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia Dorothy: Egyelőrr nem mondott más bogyót a szülésznőm, de azt olvastam, hogy az Arnica Montana-t szedetik még a vajúdás kezdetétől. Gondolom majd nálam is lesz hasonló. Goldi
2009. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 20. 16:12
 17/17 A kérdező kommentje:

Szia Goldi!

Egy hete megszületett drága pici lányom. Aznap voltunk nst-n, akkor azt mondta a doki hogy nem lesz mostanában baba! Este 10kor minden előjel nélkül elment a vizem, fél kettőkor megvolt a baba. Nem tudom minek köszönhetem, de a következőnél is szedni fogom ezeket a cuccokat, hátha azok segítettek! Nálatok mi újság?

2009. aug. 19. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!