Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules vizben. Volt mar aki...

Szules vizben. Volt mar aki igy szult kozuletek? Ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Mi kulfoldon elunk, es eppen tegnap mutattak meg a korhazat. Nagyon megteteszett a vizben valo szules gondolata, mivel nem szeretnek semmilyen fajdalomcsillapitast, ha nem muszaly.

35 heteske


2009. júl. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szültem vízben,de ha lehetőségem lenne rá a negyedik babámat így szűlném.Nagyon sok vízben szülést megnéztem youtubon.Nem fáj annyira és könnyebben szülnek.Én biztos ezt válaasztanám-
2009. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kádban vajúdtam.Gondolom ahol voltál, ott is erre használják.Bár lehet vízben szülni, én videót láttam róla.

A vajúdáshoz remek volt, kevésbé éreztem a fájdalmat és gyorsabban tágultam.

2009. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, en is külföldön elek (Nemeto.) es kadban szültem 6 eve. Nekem meghosszabitotta, lelassitotta az egesz folyamatot, ugyanis amig orakig a vizben voltam egyaltalan nem tagultam, pont azert mert annyira legyengültek a fajasaim... Ugyhogy szamomra nem nyert ez a fajta szüles, es most biztosan masodjara nem valasztom, amugy pedig a szülesznök sem firtatjak tulsagosat, lehet, hogy sok kismamanak hasonlo a velekedese mint az enyem, de lehet, hogy masnak pedig pont ez volt a lehetö legjobb megoldas... Remelem meg sokan irnak, es akkor könnyebben tudsz dönteni.

Sok sikert, szep es könnyü szülest, minden jot nektek! :)

2009. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi Eszak-Irorszagban, elunk, es ugy mondtak, hogy a nem engednek be a medencebe csak ha mar 5 ujjra ki vagyok tagulva. Addig ugyis hazakuldenek, tehat a vajudast valahogy otthon kell megoldani.

Tehat nem az egesz vajudast fogom a vizben tolteni, de a veget mar biztos, es ott is szulnem meg a fiamat - ha minden jol megy. Picit tartok tole, de allitolag akarmikor kijohetek, ha mar nem kenyelmes es visszaengednek amikor nekem jol esik, vagy akar 'szarazon' is szulhetek, ha epp arra lesz kedvem.

Mit gondoltok?

2009. júl. 16. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! az szerintem nagyon jó, hogy van választási és meggondolási lehetőséged.

én például terveztem, hogy labdán fogok vajúdni, igénybe veszem ezt a lehetőséget. hát a nagy napon a labdán egy másodpercet sem bírtam ki! pont úgy helyezkedett a fiam (nyomott egy ideget), hogy nem volt kényelmes semmi. a legjobban a vajúdószéken voltam el, de ott is nagyon kínlódtam. nekem akkor talán jól esett volna a víz :) biztos kínomban azt is kipróbáltam volna. előre nem nagyon tudni, kire milyen eszköz milyen hatással lesz.

Könnyű szülést Neked!

2009. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!