Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hazatérés a szülés után. Mi...

Hazatérés a szülés után. Mi esik ilyenkor a legjobban?

Figyelt kérdés
Minek örülnétek vagy örültetek, hogy hogy várjanak haza?Milyen tapasztalataitok vannak?Mi esik ilyenkor a legjobban?Kényeztetés?Ételek?Babaváró buli vagy csak a család?Ajándékok?
2009. júl. 16. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A férjemtől az esett legjobban, hogy figyelmes és segítőkész volt, mindent megtett, hogy az első 2 héten feküdhessek és csak a Babával kelljen törődnöm.

Az Anyukámtól,hogy megcsinált olyan házimunkát, amit a férjem nem szívesen és hogy hozott annyi ennivalót, hogy nem kelljen főznöm. Az anyósomtól is a főtt kaja.

a látogatóktól pedig a csoki.

2009. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állapottól függ.Az elsőnél 2 hétig felállni is kín volt.Anyukám csinált munka után mindent.A másodiknál már bárki jöhetett sütivel is tudtam fogadni.A harmadiknál a 10. napig minden szuper volt.A legjobb a napi kutyasétáltatás volt.Akkor kicsit magammal,a gondolataimmal lehettem.Ez máig így van,én így töltődök fel.

A kényeztetést nem szeretem,a család,a barátok jöhettek,az ajándékokért mindig veszekedtem,persze én sem tudok üres kézzel menni.

2009. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a babaváró bulit felejtsd el.Ha hazajönnek a kórházból,örülni fognak,hogy kifújhassák magukat...végre otthon.Én tuti nem örülnék akkor egy bulinak.

A legjobban ilyenkor a törődés,a házimunkában való segítség esik a legjobban.

2009. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak most fogok szülni,de már tudom mit szeretnék,ha hazajövök.Mondtam a páromnak,hogy főzessen az anyukájával nekem húslevest.Senki nem főz olyan finom húslevest mint az anyósom.Én ennek fogok örülni a legjobban.


:-)

2009. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A virág,amit kaptam és a jelképes nyuszi,amit a lányunk kapott Apától.A legnagyobb öröm,hogy itthon lehetsz,a szerető férjeddel.Nem kell a nyüzsi!Ja ,és az első alvás,ami a kórházba nagyon kimaradt!
2009. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó hideg madártej ha éppen nyár van, és hatalmas ölelések a páromtól...nekem ez elég volt és hogy nyugiban szoptathattam a lányomat amikor csak akartam!!!
2009. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Huu nem akarok panaszkodni,de nekem nagyon rosszul sült el...

Én amikor hazamentem minden féle làtogato megàllàs nélkül jött,pàrom annyira bevolt"zsongva" a kicsi babàtol,hogy rolam teljesen megfeledkezett.

Segitségem nem volt,amikor hazajöttem ugy kell elképzelni,hogy neki àlltam mosogatni,fözni,porszivozni,ha a baba fennt volt azzal szenvedtem hogy megtanuljon szopizni(eleinte véresre ràgicsàlta a mellemet.)

Aztàn pàromnak 2 nap utàn menni kellett dolgozni.Szoval nagyon szörnyü volt,ugy éreztem magam mint aki 60 éves halàlos beteg.

Majdnem depis lettem.

Mit kivàntam volna?

Hogy a pàrom kap 2 hét szabadsàgot,az elsö hétben semmi làtogato.

Pàrom csinàl,vagy akàr rendel kajàt.

Àgyba lettem volna a picivel,nyugisan aludtam volna,tv-t néztem volna,a kaja àgyba jön.

Aztàn a 2 hàten jöhetnek a làtogatok,de csak napi egy és max. 1 orahosszàra.

Bababvàro buli kizàrva.

Bàr ami jol esett hogy lufikkal volt felsiszitve az egész lépcsöhàz egy üdvözlö plakàttal.

Ajàndéknak örültem volna-:

kaja-kaja,süti-kaja,és egy :

masszàzs ajàndék utalvànynak

2009. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az jól esne, ha lenne aki hazavár :( Anyukámékhoz megyek. Az legalább jó, h a kislányomra is nem egyedül kell vigyáznom, mert lesz segítség. Kettővel nehéz lenne egy kicsit.

Egy jó kis húsleves majd jól fog jönni, de semmi látogatás vagy buli. Csak én meg a két gyerkőcöm, meg persze Anya aki segít majd nekem.

2009. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az otthon illatának örültem először, aztán a kényelmes szoptatós székemnek(kórházban csak fekve lehetett-császár után), aztán a saját kényelmes ágyamnak(kórházi ágyamat nem lehetett vízszintesig fektetni). Aztán pedig annak, hogy nem pofázik bele senki a dolgomba, akkor és azt csinálok, amikor és amit akarok. Ja meg nem kellett papucsban zuhanyozni:)
2009. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nyugalom esett a legjobban, hogy összebújtunk hárman, és mi ketten a férjemmel néztük és szagolgattuk a babát :) Látogatók és család nagyon idegesitettek hetekig.
2009. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!