Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegeden, a női klinikán...

Szegeden, a női klinikán fogadott orvos nélkül szült kismamák. Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, szeptember végén, október elején várom elsö babám. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem pedig csúnya megjegyzésekre.....
2012. júl. 27. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Igaz, nekem van fogadott orvosom és szülésznőm id, de a amikor voltam ben t a klinikán vizsgálaton (fájások miatt kellett bemennem), akkor az ügyeletes orvos is és a szülésznők is nagyon ranyosak voltak. Pont a mellettem lévő helységben szült egy nő és mindent hallottam. Nagyon aranyosak voltak vele. Pedig az ügyeletes dokinál szült.


Szerintem normálisak az itteni orvosok. Jó, biztos vannak kivételek, de én akárhányszor voltam bent aKlinikán mindig csak normálisakkal találkoztam. (második gyermekünket várjuk, az elsővel több mint egy hetet kellett bent feküdnöm).

2012. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is Szegeden fogok szülni, szept. végefelé. Még csak ajánlott dokim van, akivel 2-3hét múlva tudom felvenni a kapcsolatot.A szülőszobát szerettük volna megnézni, de nem szegediek vagyunk, s mikor a prof.-nál voltunk csak feltelefonált és már mehettünk is fel. A szülésznő, aki kalauzolt nagyon rendes volt, és a körülmények is jók. Nekem különösen a családi szülőszobák tetszettek, ahol az apásszülések mennek.
2012. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!


Kit ajánlottak? És pontosan mikorra vagy kiírva?


Én szept23-ra vagyok kiírva a második babával. Lehet, találkozunk. :)


Első vagyok

2012. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de az is meglehet, hogy mind a hárman összecsúszunk, és egyszerre szülünk......
2012. júl. 31. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem először a szept.15-t mondták, aztán a szept. 21-et. Aztán majd a baba eldönti. Nekem a Daru Józsefet és a Pál Zoltán a Pál fiát ajánlották. Pálnál a barátnőm szült elég kockázatos terhesség és már 1 hóval előre bennt feküdt, de minden simán ment. A másikról még semmit nem tudok. Sokat gondolkodtam én is, hogy mostmár talán lehet majdnem késő is orvost választani, de nem tudom hogyan viszonyulnának hozzám, hiszen én 70 km-rel arrébbról megyek.Szóval fogalmam sincs hogy lesz, megaztán lehet, pont akkor nem is ér rá az a doki.Azért nagyon nem parázok, mert csak jókat hallottam, biztos minden doki jó szakember. Ti kinél szültök?
2012. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem fogadtam orvost, de szerintem ez a kérdésből is kitűnik......
2012. aug. 8. 10:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok


1. válaszoló vagyok!


Nekem a kiírt időppontom szept. 23-a, de szerintem előbb fog érkezni. Szabó Kornélnál fogok szülni, a szülésznőnk pedig Róka Katalin lesz. :)


Hogy vagytok? Hogy álltok a készülődéssel? Vizsgálatok? Jóslók, keményedések vannak már? Méhszájatok hogy áll? Fiú-lány lesz? Neveket tudjátok már?


Mi kislányt várunk, Izabella Nóra lesz a neve. Ő a második gyermekünk, már van egy 3,5 éves kisfiunk. :)


Szilvi

2012. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
velem minden rendben van, vagyis velünk . most töltjük a 32. hetet, és kislány lesz. Emíliának fogják hívni, és elsö baba lesz.
2012. aug. 12. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok. Nálam minden rendben. Nincs keményedés, csak a jobb oldalamon a derék résznél becsípődtem.Jövő héten megyek Szegedre vszínű, ha a dokinak is jó. Vszínű nem választunk dokit, mert sokba is kerül és már csak egyszer tudunk vele találkozni, akkor meg mindegy, a többit sem ismerjük. Szülésznőt hogy választottatok? nekem azt mondta az aki körbevezetett, vmilyen Nóra, hogy nem igazán lehet válogatni, aki éppen be van osztva, s ha többen szülünk egy időben jójózik az emberek között.

Nálunk is kislány lesz. Kamilla Hanna. A Hannát már 10 éve kitaláltuk, de azóta kicsit felkapott név lett, s úgy volt nem is adjuk ezt, de az évek alatt annyira berögzült(már mikor a szobáját csináltuk pár évvel ezelőtt, akkor is így heveztük), hogy 2. névnek beraktuk.

Én még nem nagyon vagyok összepakolva, csak úgy kb. Tudom már kellene, de annyi minden van még,megaztán vásárolni is kellene még 1-2 dolgot.

Én is nehezen mozgok már, s főleg a mellem alatt szokott sokszor fájdogálni. Mondtam a dokinak, mondta, a gyomrom az, ami felnyomódott, szóval egyszerre nem is tudok már normálisan enni, mert nem fér.

2012. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!