Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tarthat még a szülés...

Meddig tarthat még a szülés utáni depresszió, ez az?

Figyelt kérdés
2 hete szültem, ugy érzem nem szeretem a babát,félek amikor elkezd sirni,remegeg ,egyedül érzem magam!anyukám most költözött el jó 1 órányira tőlünk!ö volt mindenem,minden segítségem!párom délután 2 től este 10ig dolgozik,borzasztó ugy érzem megbolondulok!a 4 éves kisfiam nyaral,hétvégén megyünk érte!kérem segítsetetj másként látni a dolgokat!köszönöm előre is!Niki
2012. aug. 6. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

utolsó elötti vagyok ujra. most olvasom mégegyszer amit irtál. h reméled h a nagy nem lesz hisztis...mi vaaaan???

könyörgöm talán neki a legnehezebb. eddig ő votl a középpontban apa-anya egyetlen szeme fénye s most osztozni kell ezen egy kis evő-alvó-bömbölő babával. tuti h neki lesz a legnehezebb hozzászokni és elfogadni ezt az uj helyzetet. s mint minden gyerek, ilyenkor h magára vonja a figyelmet mit csinál? hisztizik, rosszalkodik stb h rá figyeljenek...bár egy 4éves már nagyobb,okos s egérti jbban talá mint anno az én 21hónaposom, de még akkor is kicsi s nehéz lesz neki az elején, kb 3hónapig aztán egyre jobban efogadja majd. persze ha nem azt látja h anya-apa szereti ölelgeti óvja a kicsit, hanem ideges vele, otthagya stb akkor persze ez lesz elötte is a követendő példa..

2012. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én nem pontozok le senkit, és kedves utolsó válaszoló, neked is teljesen igazad van, de, kedves 10., ha még csak most fog születni az első babád, azaz még nincs gyereked, akkor inkább ne adj tanácsot ... És jusson eszedbe majd olyan 4-5 hónap múlva ez a kérdés!!!
2012. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Nekem 4-5 hónap múlva is ugyanez lenne a véleményem. Sose mondanék olyat a saját gyerekemre, hogy nem szeretem. Sőt anyukámtól se várnám el azt, hogy mindig velem legyen. Oké, az első héten jól jön, ha segít, amíg belejövök a dolgokba, de utána egyedül is elboldogulok. Amikor gyereket vállaltam, akkor azzal a felnevelését is vállaltam.


Ha a kérdezőnek meg ilyen baja van, akkor miért nem fordul orvoshoz??

2012. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!