Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a terhesség...

Mi a véleményetek a terhesség alatti szex-el?

Figyelt kérdés
Annó mikor megtudtuk hogy terhes vagyok, és már nagy volt a hasam, én nem nagyon akartam. Most derült ki hogy a drága párom, annó anyósommal beszélte meg.És ezért szakitottunk.Ma anyósom a fejemhez vágta hogy nagyot hibáztam és ezért szoktak tönkre menni a házasságok. Nekem kötelességeim vannak. Én inkább féltettem a hasam, pedig semmi baja nem lett volna.
2011. jún. 28. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

Hát igen, anyósnak igaza van. Abban is, hogy sok házasság emiatt megy tönkre és abban is, hogy ez bizonyos szintig házastársi kötelesség.

Hacsak az orvos nem tilt el a szextől akkor nincs mitől félni. Csak egy újabb fölösleges para amivel a kismamák megkeserítik a saját és a párjuk életét.

2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Az elején féltem, hogy elmegy a baba.

A közepén tudatosult bennem, hogy már bennem van egy kis élet, emiatt nehéz volt szex közben elvonatkoztatni.

A terhesség végén meg már nem fértem el a hasamtól, így kényelmetlen volt.

Így a szex a terhesség alatt igen katasztrofális volt, de mindezt a problémát párommal beszéltük meg, senkinek semmi köze nem volt hozzá.

Nem mindenki lesz terhesség alatt szexistennő.

A házasságok pedig nem emiatt mennek tönkre, hanem sokkal inkább amiatt mert a párok maguk között ezt nem tudják megbeszélni, vagy eleve volt már valami probléma a kapcsolatban.

Anyósoddal nem értek egyet.

Én sem voltam "jóban" a szexszel, párom mégsem számolt be erről a mamucinak, de anyósom amúgy se szólt volna be nekem szerencsére.

2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Nezd en elhiszem hogy a ferfiaknak vannak elvarasaik a pejuk szemben .,de figyelembe is kellene venni hogy nem csak tole fugg hogy akarja vagy esetleg kivanja -e a szexet hanem a hormonoktol is .en per 27 hetes terhes vagyok es mar vagy 2 honapja nem voltam ugy a parommal .mert nem kivanom nem azert mert nagy a hasam vagy felek barmitol is .csak egyszeruen nem kivanom es kesz.es a parom ezt el; fogadja .mert tudja hogy egy terhesseg mi vel jar mivel jobban bongeszi a terhes oldalakat mint en .,minden heten koveti kislanya fejlodesi szakaszait ..
2011. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Ezt én sem értem! Mitől féltetetted a hasad? Ha a doki nem tiltja meg, miért ne lehetne szeretkezni? Nekem pl. igényem is van rá.

Ha a páromat nem zavarja,hogy hasam van,akkor engem sem!:) A babának meg jó, ami neked is. Az enyém kifejezetten szereti az orgazmust!:)

Mondjuk ettől függetlenül, megölném a férjem,ha anyjával beszélné ezt meg. Anyóst meg főleg agyon is ütném,ha ebbe belepofázna!

2011. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Max, ha a felső szomszéd terhes és úgy vagyok ''alatta''.
2011. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél megnövekedett a libidóm a hormonok hatására,másodiknál csökkent.Orvosi szempontok nem akadályoztak szerencsére(félelmeink sem voltak),és a férjem nagyon szexisnek talált kismamaként,és ez sokat segített nekem.A nagy pocak időszakában inkább komikusnak éreztük :)mint kényelmetlennek,de hát ennek az időszaknak is,meg volt a varázsa!Azt hogy ezt az intim magánügyeteket kitárgyalta mással (nem pedig veled)elég furi,és nekem sem tetszene !Azzal is egyetértek hogy a szex,nagyon fontos egy kapcsolatban,viszont olyan élethelyzetek is akadnak amikor ez nem megy,és erőltetve meg pláne nem,de a szex mint kötelesség...ezt a szót,ezt a megfogalmazást nem bírom elfogadni!!!Viszont úgy gondolom ha "csak" ez az oka a szakításnak,akkor ez rendbehozható,megbeszélhető,tisztázható,megváltoztatható!Viszont az anyósod nélkül,mert ehhez továbbra sincs köze!Minden jót neked
2011. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek abban, hogy sem az anyósnak, sem havernak ehhez semmi köze. Nem volt szép dolog ezt kibeszélni, az anyjával megvitatni:S


3 terhességem alatt én végig pozitívan álltam a dologhoz, viszont a férjemet a vége felé abszolút feszélyezte, így nem is nagyon voltunk együtt. Megértettem, van ilyen is.


Az, meg hogy házastársi kötelesség? Ez a legnagyobb butaságok egyike:)

Majd együtt leszünk, ha MINDKETTŐNKNEK jó!Kötelességből soha, egy percet sem.

Üdv: 3 gyerekes anyuka

2011. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Anyósod mondja meg, hogy mikor szexelj a férjeddel??? Ez milyen morbid!

Mondjuk az még morbidabb, hogy a "gyerekem szereti az orgazmust"... úristen...

Nekem nincs ilyen téren kötelességem. A férjemnek sincs. Ha fáradt, én megértem. Az első 12 hétben féltettem a magzatot mert volt előtte egy vetélésem, ő is megértette. Ki is bírta, nem ment tönkre semmi.

De köztünk legyen szólva... ha orálisan elégíted ki, attól például a hasadnak se lesz semmi baja, és a férjed se fog érte haragudni. ;)

2011. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Nos,az elsővel semmi nem volt tabu- sem a szex,sem a motorozás,sem a fürdőzés. A második baba sajnos ideje korán elment. A harmadiknál így az első 12 hétben mi is hanyagoltuk a dolgot, de nálunk sem volt ebből probléma,utána végig kívántam a párom,egészen a szülés előtti 2-3 napig. A negyedik baba is elment,ezért a mostani terhességnél szintén hanyagoltuk a szexet a 12. hétig,aztán csak heti 1-2 alkalommal voltunk együtt,mostanság meg 1-2 hetente.


Olyan nincs,hogy házastársi kötelesség- legalábbis nem a szex.


Anyósnak meg adtam volna egy akkorát... De a pasinak is!


Üdv: 2gyerkőcös,29 hetes

2011. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedre válaszolva én végigszexeltem a terhességem, szülés elött 2 nappal voltunk együtt utoljára, persze csak a pocakkimélő pozok jöhettek szóba a végén.

ha nem veszéjeztetett a terhesség akkor nyugodtan lehet végig, de CSAK HA MIND A 2 FÉL AKARJA! ha te nem akartad,a párodnak el kellett volna fogadnia...anyós extra gáz....:S

sajnálom h igy alakult

2011. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!