Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 napja szültem és a jobb...

5 napja szültem és a jobb oldalam elöl hátultompán fáj, érintésre érzékey. Haoldalra fekszem különösen kllemetlen. Másnak is volt ilyen? Elmúlik? Vagy ezt a bentmaradt méhepény okozza? Menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem maradt benn méhlepény egy darabja, de azt észrevették közvetlenül a szülés után és ki is vették.

A beleknek és a méhnek vissza kell állnia, ez időt vesz igénybe nem 5 napot.

Ne izgulj, még egy ideig eltart mire rendbe jössz teljesen.

Ha úgy gondolod benned van valami csinálj egy terhességi tesztet és ha pozitív akkor menj vissza dokihoz, amúgy viszont ne aggódj, még kell egy kis regenerálódási idő.

2012. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Ha benn marad valami, azért annak van tünete mint például a láz, vagy erős fájdalom mert okozhat vérmérgezést.

2012. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
meg ha bennt maradt volna nem élnél már!
2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 napja szültél még jó hogy fájdalmaid vannak.
2012. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. elteltújabb pár nap és már nem is fáj annyira. :) túléltem :D
2012. aug. 22. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!