Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülésem császárral...

Ha az első szülésem császárral történt, akkor a második is úgy lenne?

Figyelt kérdés

Még nem áll fenn a dolog, csak mostanában felmerült a téma.

Első terhességem alatt végig magas volt a vérnyomásom, túlhordtam, és végül altatásban császároztak. Ez végül is jó volt, mert a nyakán volt a köldökzsinór és zavaros volt a magzatviz, jó hogy nem nyelt belőle. Ennek lassan 4 éve.

Úgy tudom hogy 5 kell hogy elteljen 2 császár között, de ha nem indokolt, akkor is megint műtenének?

Mik a tapasztalatok?


2012. aug. 17. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem esetenként változó, hogy van ez. Én is császárral szültem, sok probléma miatt, de nekem azt mondta a dokim, hogy fél év alatt regenerálódok annyira, hogy akár vállalhatjuk is a következőt. Azóta több mint másfél év eltelelt, várjuk, hogy összejöjjön a harmadik baba.


Szóval a dokidat kéne megkérdezni, neked mit tanácsol.

Én ilyet még nem is hallottam, hogy 5 évnek kell eltelnie...

2012. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A császármetszés után ha eltelik 5 év, akkor már szülhetek természetes uton is.

Egyébként tehetbe eshetek fél év után, ezt én is igy tudom.

2012. aug. 17. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Öt évnél kevesebb is elég. Az egyik ismerősöm gyerekei között két év van, az első császárral született, a második természetes úton. Bár biztos dokija válogatja, hogy mibe megy bele.
2012. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én ma pont öt hete szültem, a kórházi szobában volt egy csajszi aki természetes úton szült, kétéves kisfia viszont császáros volt.
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy fél év kell a hegnek, hogy rendeződjön, utána már nem fog változni. Az 1 évet a szervezeted visszaállása miatt célszerű kivárni, hogy újra "normál" állapotba kerüljön.

Kislányom 20 hós és 39 hkm vagyok - még nem tudom másodjára természetes úton e vagy sem.

2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 20 hónap van a gyerekei között, első császár, második természetes szülés. Hegtől függ.
2012. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Nem is tudom melyik lenne a jobb.

2012. aug. 17. 14:54
 8/9 péntek judit nikolet ***** válasza:

Szia!


Én 2008 decemberében szültem császármetszéssel nálam is komplikáciok léptek fel magas vérnyomás (170) stb...

Viszont most szültem 2012.07.03.án természetes úton!!

Nálam sem telt el öt év!! És minden rendben volt, már két hetesek vagyunk pont ma!!!

2012. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bátyám '85 végén született császárral én '88 elején simán!Anyukámnak is azt mondták korán esett teherbe mégis sikerült engem simán megszülnie,ha akkor sikerült akkor most miért lenne lehetetlen?


Nekem is császárom volt.A dokim azt mondta,ha 1 év után esek teherbe akkor megpróbálhatjuk simán,ha 1 éven belül akkor tuti császár.

2012. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!