Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik, Anyukák! Van aki...

Kismamik, Anyukák! Van aki használta vagy tervezi, hogy használja szülésnél a Dianatal-gélt? Tapasztalatok, vélemények róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a 23 hetes kismama.

Kedves utolso! Köszönjük, hogy ezt megosztottsd velünk, én most mar majdnem 100%, hogy megveszem és viszem be a szülésre:) veszteni nem vesztek vele :)

2012. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
nézd én is agyaltam rajta de 20on ezer forintot kiadni olyasmire ami vagy kell vagy nem hááát.. a kitolás fél-1 óra max! ettől esetleg piocit könnyebben kicsúszik de alapból is csúszik,ha minden simán megy.. ha van rá pénzed hajrá,én végül inkább a babámnak tettem félre az árát
2012. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha szűk a helye a géltől sem fog kicsúszni,sztem jobban megéri a gátmasszázs. 30e ft,és max attól ment meg h repedj vagy vágjanak.
2012. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Hát köszönöm szépen én nem kérek belőle, 30 ezerért inkább vágjanak 2centit, nem halok bele.
2012. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy inkább ezt kellene a TB is támogassa, nagyon sok anyuka nem tudja megvenni, nekem is édesanyám pótolta ki, hogy kaphassam ezt a gélt a szülés alatt.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom, de hiába, ha nagyon drága, kevés ember fogja megvenni, pedig tényleg hatásos, a kitolás kb. 5 perc volt, de a vajúdást is meggyorsítja, nekem az orvos már az elején feltett egyet és másfél óra volt az egész szülés.

Ja, és a dokim mondta, hogy min. 2 db. kell, mert 1 nem sokat ér.Úgyhogy lehet számolgatni, valaki ha megfeszül se tudja megvenni:((

2012. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen olajat (már nem emlékszem mit) "öntöttek" kitolás közben a súrlódás csökkentésére. Ingyen :)
2012. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolso. Parafinolajat valoszinu :)

Ez a diakana is parafinolaj+kulonbozo osszetevok. De itt magat a steril eszkozt kell megfizetni, amivel feljuttatjak teljesen a belso mehszajhoz.

A 23 hetes kismami

2012. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve szültem Dianatallal + EDA-val, a vajúdás is gyors volt, a kitolás is (pedig a túl jól sikerült EDA miatt nem éreztem tolófájásokat), a babám kirepült belőlem, úgy kapta el a dokim és a szülésznőm, ráadásul nagyon csúszós volt a Dianatal-tól. Semmilyen belső sérülésem nem volt (repedés), csak egy 1cm-es gátmetszésem. Ha szülnék még egy babát, biztosan ismét használnék Dianatal-t.
2012. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Kedves Kérdező. Sajnos érdemi választ császármetszés miatt nem adhatok, de szerettem volna használni a gélt, tervben volt. A megmaradt eredeti, bontatlan gélt eladnám, ha érdekel valakit.
2012. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
[link] ezen az oldalon tudsz venni 20ezer alatt is! vagy ebay-en is olcsobb sokkal! en is veszek majd,ha kicsi esely is van ra h.talan eppsegben marad a gat akkor minden penzt meger/nekem/ es a baba sem farad ki ido elott,mert hallottam nem egy olyanrol akinek magzatviz elfolyas utan meg 20 oraval sem volt meg a baba,szoval ott azert mar volt szarazsag.....sosem lehet tudni kinel hogy alakul
2014. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!