Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha gátvédelemmel szeretnék...

Ha gátvédelemmel szeretnék szülni orvost, vagy szülésznőt válasszak?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok pénzünk, így mindkettőre nem fog jutni.

Nyilván szeretném, ha odafigyelnének rám és szeretnék komplikációk nélkül szülni, mint mindenki.

Rengeteg rossz történetet hallottam, és félek egy picit.


Még csak próbálkozunk a babával, de remélem hamarosan összejön. Viszont jó lenne tudni, hogy orvost kell választanom, vagy szülést, ha első babánál odafigyelést és gátvédelmet szeretnék.


Egyébként mostanában összegben mire számítsak? (Budapesten)



#szülés #fogadott orvos #fogadott szülész
2012. aug. 23. 11:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább szülésznőt válassz. Az első szülésemnél volt gátmetszés, akkor volt fogadott orvosom, de főleg a szülésznőn múlott a dolog. A másodiknál nem volt fogadott orvosom és szülésznőm sem, de nagy jók voltak az ügyeletesek is, sikerült a gátvédelem, még csak nem is repedtem. Pedig jóval nagyobb volt a második babám, mint az első.

Persze az egész azon múlik leginkább, hogy hogy halad a szülés és hogy tágulsz.

2012. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!