Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik korábban (terhesség és...

Akik korábban (terhesség és szulés elott) rendszeresen jártak futni/kocogni, illetve edzoterembe, azok szulés után mennyi idovel kezdték meg ujra a rendszeres sportot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem edzőterembe járok, hanem otthon a tanyán "edzek" vizesvödörrel, trágyás talicskával, gabonás zsákokkal. Ahogy hazaértem a kórházból, ugyan úgy várt a sok állat, a tennivalók, úgyhogy gyakorlatilag 9, illetve 3 nappal a szüléseim után (ennyit voltunk bent) folytattam mindent ott, ahol abbahagytam. A 6 hetes kontroll napján ültem újra lóra.

Azóta a lovaglás hanyagolva, mert nincs aki vigyázzon a gyerekekre, úgyhogy marad a "tanyafitnessz".

2012. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem addig amíg szoptatsz addig az aktív mindennapos(!) sportot mellőzd, mert apadhat tőle a tej, illetve megváltozhat az íze, és nem biztos, hogy a picur elfogadja. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem szabad mozogni, csak módjával. Szóval ne fuss félmaratont, de azért egy kis mozgás nem árthat.
2012. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a vàlaszokat (bàr tobbre szamitottam) ugy tunik senki se mozog?? :(( amugy nem szoptatok...
2012. aug. 27. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az előző vagyok! Ha nem szoptatsz, és túl vagy a bűvös 6 héten, akkor elkezdhetsz mozogni, szép fokozatosan!

Nekem 6 hónapos a lányom, sajnos elapadt a tejem, ezért elkezdtem én is, egyenlőre csak heti 1-2 alkalom, de szeretnék visszatérni a régi kerékvágásba.

2012. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!