Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babás vagyok, véleményeke...

Első babás vagyok, véleményeket szeretnék! Lehet, hogy beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta rendszeres jóslóim vannak, fáj a hasam alul. Reggel rózsaszínes nyálkás izé volt a papíron, azóta minden pisinél rózsaszínes. A pisilés nagyon gyakori, utána nagyon fáj, olyan, mintha nagyon fel lennék fázva. Most mi lehet??

2012. szept. 5. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetséges. a jóslók biztos, hogy csak jóslók?nyálkás izé lehetett a nyákdugó.magzatvíz?
2012. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2012. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem így indult az első. meg még hasmenésem, hányingerem is volt
2012. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a rózsaszínes folyás tuti a nyákdugó. 10 perces fájásoknál menj a kórházba.
2012. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja bocsi, 38 hetes vagyok. Még várok, bár anyu már kérdezte, hogy biztonság kedvéért ne menjünk-e be a dokihoz. 36. héttől vannak jóslóim, de eddig végig zárt volt a méhszájam. Ez lehet tágulásos vérzés is?
2012. szept. 5. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
ez tuti a nyákdugó. én is nagyon szarul vagyok ma, szintén 38 hetes :)) de nekem még nem jött véres.
2012. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a jósló nem olyan egyszerű fájdalom... Én vérzéssel kerültem kórházba, ahol 5perces "fájásaim" voltak. Na gondoltam jön a baba... Aztán kiderült, hogy ezek voltak a jóslók. Nekem a nyákdugó szülés előtt 2héttel kezdett távozni. Igazából semmi köze sincs a szülés időpontjához. Legyél nagyon türelmes. Tudom, hogy nagyon nehéz, hisz én 5hete szültem, de előtte én is minden apró jelre azt hittem, hogy ez már AZ. Aztán mindig pofára estem... kitartás! könnyű szülést kívánok!
2012. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!