Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben szültél, mi volt rajtad...

Miben szültél, mi volt rajtad vajúdáskor? A régi MÁV kórházban/ ÁEK-ban Budapesten saját hálóingben vagy kórháziban megy a szülés?

Figyelt kérdés

2012. szept. 7. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én császáros voltam ugyan, de ott rám adtak valamit, de láttam egy lányt, aki szerintem a saját hálóingjébe volt.
2012. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Én kórháziban szültem. Mondjuk jobb is, mert azért véres lesz a cuccod, így nincs vele gond. Ott meg úgysem ezen filózol :)
2012. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tavaly és tavaly előtt is sajátban szültem.Nem lett véres a hálóing:-)
2012. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 éve szültem a MÁV-ba, saját hálóingben. Nem igazán érdekelt, hogy véres lesz-e a hálóingem.
2012. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kórháziban szültem. Nem nagyon érdekelt hogy nézek ki benne, szülni mentem, nem korzózni.
2012. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Három éve szültem ugyanitt és saját hálóingben.
2012. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kórházban adtak hálóinget a szüléshez,amikor végül császár lett akkor feltűrték a nyakamig a hálóinget.
2012. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, úgy tűnik, vegyes :-) Csak azért érdekelt, hogy van-e valami előírás, de ezek szerint változó.
2012. szept. 9. 10:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért is változó, mert állítólag vetés-forgóba vannak ott a szülésznők, csecsemősök, meg ki tudja kik a kórházban, azaz félévente mások vannak, és így megy körbe.
2012. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Saját hálóingben lehet bent lenni, 2x szültem ott. És nincsenek forgóban a csecsemősök, főleg a szülésznők. (Hol lennének forgóban, melyik kórházzal??)
2012. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!