Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális dolog az hogy utoljár...

Normális dolog az hogy utoljára akkor vizsgált meg a doki amikor megállapitotta a terhességet? hüvelyváladékot levette 28 hetesen, utánna volt ultrahang 33 hetesen. nem szokták nézni a méhszájat hogy mennyire van kitágulva? most vagyok 34 hetes.

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem összesen 3-szor "vizsgált" meg a doki és ezzel semmi bajom nem volt,meg szokta kérdezni,hogy hogy vagyok,mit érzek,a pocimat meg szokta mérni...de nem nyulkált fel mindig!!!(volt ilyen dokim is de elég is volt belölle,ő semmit nem kérdezett,csak benyult aztán kész,minden rendeben...)Jó babavárást!
2008. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól emlékszem 36. héttől nézegette nálam. Szerintem , ha nincs panaszod, azért nem néz előbb.

Nyugi!:)

U.i.:Azért, ha nagyon zavar, szólj neki, hogy nézze meg, hogy megnyugodj!

2008. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nálunk havonta vizsgált a doki a terhestanácsadáson.Meg min 6 hetente uh.
2008. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dokitól függ... engem mindig megvizsgált, mert keményedett a hasam sokat, így muszáj volt ellenőrizni.
2008. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem a 18. héttől nézi a méhszájat,h ogy nyitva van-e megnéz UH-val kérdezget és ennyi.Szerintem azért nem ártana tudnod, hogy nem vagy-e nyitva mert akkor fürdeni sem szabad.Addig meg úgyis burokban van a baba.

2008. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nincs különösebben problémám,csak kiváncsi voltam mert többen irták hogy vizsgálja őket a doki,nézi a méhszájat koraibb terhességben.
2008. máj. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!