Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon izgulok, mikor...

Már nagyon izgulok, mikor indul meg a szülésem. A leírtak alapján tippelnétek nekem?

Figyelt kérdés
2. baba, most léptem be vele a 37. hétbe. A méhnyakam már a 32. héttől felpuhult, megrövidült, az elmúlt héten a méhszájam is nyílni kezdett. 2 napja érzem, hogy a picúr lejjebb ment, tehát beékelte magát a medencébe, azóta lent van a hasam, kapok újra levegőt:) Nyákdugóról nincs egyértelmű jelem, de nekem az első terhességemnél is fokozatosan távozott, észre sem vettem, és most is úgy látom, mintha fokozatosan az jönne. (Nagyobb folyás.) Ja, és bő másfél hete jóslófájásaim vannak. Szerintetek? Én már nagyon a karomban tartanám a 2. kisfiamat:)
2012. szept. 10. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már türelmetlen az ember de tudod bent a legjobb neki még!az immunrendszere most erősödik stb.Minden nap számít amit bent eltölthet.Én 3 babát szültem mind a három túlhordással 41.hétben.Az elsőt ahányadik héten szülted nagy a valószínűség hogy őt is úgy fogod.Állítólag ez is genetika.A dokim ezt mondta.Én az utolsó héten elmentem fodrászhoz,pedikűröshöz gondoltam szülés után nehezebben jutok el.Meg azzal is telik az idő.Jó egészséget és babavárást! :))
2012. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ebből még akár 5 hét is lehet.

Azért még 2 hétig maradjon bent.

2012. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy neki az a legjobb, minél tovább tud bent fejlődni és védelmet kapni. Csak már úgy izgulok! Természetesen türelmesen várok, amíg nem dönt úgy, hogy kijöjjön közénk. A fodrászon én is gondolkodtam, de egy kicsit félnék, hogy ott ülök festékkel a fejemen, és esetleg közben folyik el a magzatvizem. Azt még nem is hallottam, hogy a második baba gyakran ugyanarra a hétre születik, mint az első...akkor még várhatok 3 hetet:)
2012. szept. 10. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

A második baba ugyanarra a hétre születik,mint az első:

1.baba:40+5,problémamentes terhesség.

2.baba:32.hét megindul a szülés,éppen visszatartják,3 hét kórház,amikor a 35.hétbe léptem kiengedtek.36+6 megszületik a lányom.

3.baba:38+6

Ennyit erről:D

Egyébként/persze tudjuk,bármennyi lehet/,de te túlhordani biztos nem fogod:D Szerintem,ha már a méhszáj is nyílik max.1 hét és babázol:-)

Könnyű szülést!

2012. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan fodrászhoz,letudja öblíteni 1 perc alatt max vizes hajjal mész szülni.Nekem reggel ment el a magzatvíz és este szültem.
2012. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en az elso gyerekemet 38hetre szultem mig a masikot 42 re ugy hogy nem mindig jon be a fent emlitetek sem konnyu szulest
2012. szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 2/6 vagyok

Én az elsőt nem, de a másodikat túlhordtam egy héttel. Bár nem ilyen adataim voltak mint neked, nekem zárva volt a méhszáj, nem szállt le a hasam, stb.

Most a harmadikkal vagyok a 36.hétben, jó lenne nem túlhordani, hanem a 39.hét körül megszülni (mint az elsőt)....


Menj el fodrászhoz nyugodtan!!!

Én is megyek majd valamikor a 38.hét környékén :) Melír, vágás.... Ha közben indulna meg a szülés, legfeljebb béna lesz a hajszínem szülés közben, hát na bummm :) :) legalább tudnék mesélni izgalmas szüléstörténetet :)

2012. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten nyílt ki a méhszáj, c2222 volt. Mondták, hogy 3 nap kórházi megfigyelés, otthon szigorú fekvés a 37. hétig. Végöl 40+6-ra született a lányom...
2012. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!