Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hogy jöttetek ki...

Szülés után hogy jöttetek ki a szobatársakkal a kórházban?

Figyelt kérdés

Én ma 22 hónapja szültem a lányomat és hát két olyan nő közé kerültem be, hogy undorodtam belépni. Az egyik ráadásul tiszta takony volt, a maszkot nem volt hajlandó felvenni, hiába már rászóltam többször is, mert a gyerekemet ő ne fertőzze. Undorítóan viselkedtek, dugdostam mindenemet, mert a kajámból is állandóan kéregettek, mert nekik soha nem vitt senki stb.

A másik fingott, büfögött, siratós dalokat énekelt a gyerekének az éjszaka közepén.

2 hónap múlva szülök és rettegek már ettől. Nem is a szülés nekem a félelmetes, hanem ami utána jön. Ti hogyan állnátok hozzá?

Ja vagy 100x átkérettem magam másik szobába, de tele volt mind.

Veletek is volt ilyen vagy hasonló?


2009. júl. 30. 16:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
Megvertem őket. Az egyikük fejét szétvertem egy Liberos tasakkal.
2009. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne!!!! Mivel tudtak így felhúzni! Mos jót nevetek ezeken a sztorikon, de ha ilyen helyzetbe kerülnék, nem tudom mit csinálnék. Tudom, hogy még 2 hónapod van, de kérlek írd meg, hogy most milyen volt!
2009. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy rusnya a babám.
2009. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én ezért vagy megöltem volna, vagy úgy megverem, hogy ...., ekkora a parasztotttttt!!!! Hogy mondhat valaki ilyet?
2009. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy szétvertem a fején egy csomag Liberot. Megérdemelte!
2009. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Jesszus... elég bunkó, aki ilyet mond.... meg szülés után erre van ereje, hát szép. Én tuti nem Liberóval vertem volna szét a fejét, az ilyen elmehet a sunyiba. Jól tetted!
2009. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Én is féltem a dologtól, mert elég sok rosszat hallani. De szerencsém volt, pedig 4 ágyasba kerültem. Éjszaka közös megegyezéssel leadtuk a babákat a nővérkéknek, így tök jól tudtunk aludni. Igaz, a látogatók éjjel-nappal ott voltak, az engem is zavart, pláne hogy az egyik férje még akkor sem akart kimenni, amikor szoptattam. Pedig a nővérkék is százszor elmondták nekik, hogy ide nem jöhet be látogató, de le se sz--ták. Ezt leszámítva nem volt más gond. Remélem a második is ilyen lesz. Sok szerencsét neked is.
2009. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Hát akkor vannak még akik nem a legjobb társakat fogták ki.

Hát az biztos ha az én gyerekemre mondták volna h rusnya, én is nekimentem volna az illetőnek.

2009. szept. 4. 10:03
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekem aranyos szobatársaim voltak, 4-en voltunk egy szobában. Ebből 2 kismama a második babáját szülte- én is - és egy volt aki az elsőt. Hát ő rengeteget kinlódott a szoptatással, de nem nyávogott. Csak horokolt. de olyan szinten, hogy én már azt mondtam, kitolom a folyosóra DDD. Egyik éjszaka nem volt vele a pici, hajnalig bevihette a csecsemősökhöz, és akkor este rettenetes hangerővel "aludt", még a szomszéd szobában is hallották. Hiába szóltunk neki, szólt hogy oké, elfordult, és folytatta tovább. De ettől függetlenül aranyos volt.

Mondanom sem kell, az én drága kislányom végigaludta az éjszakát, igy tőle tudtam volna aludni :)

2009. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem Liberot, bézból, vagy hokiütőt használtam volna!!!!
2009. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!