Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kistarcsai kórházban a...

A kistarcsai kórházban a baba-mama szobás rendszer azt jelenti, hogy mindent nekem kell elvégeznem a bébikém körül? Konkrétan fürdetést is? Mi a hozzászólásuk ahhoz, ha néha segítséget kérek? "Leadhatom" néha a csöppséget, ha nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a fürdetést nem te végzed,és elvileg bármikor leadhatod. Gyakorlatilag viszont hallottam azt is, hogy nem szeretik ha leadod a kicsit. Én is ott fogok szülni, hallottam már pozitív és negatív tapasztalatot is ezzel kapcsolatosan.

L. 38+2

2009. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.Úgy van hogy miután megszültél hagynak egy picit pihenni.Nálam ugy volt hogy éjfélkorszültem olyan 3-4 körül bevittek a szobámba a babát elvitték.Reggel 6kor már vissza is hozták és onnantól kezdve velem volt.Nem lehetett leadni.Nekem kellett mindent csinálni.A fürdetés megvolt hogy hányra kellett odavinnem a babát megfürdették és visszahozták.Szóval egész nap vele vagy, amit nem bántam persze, de azt hittem hogy ha fáradt vagyok leadhatom de nem igy volt.Ja amúgy segitenek mindenben ha kérdezel, meg is mutatnak mindent nagyon aranyosak.

Minden jót!

2009. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én februárban szültem ott 4kor megszültem 6kor bevittek a szobámba megkérdezték mikor hozzák a bébit mondtam most.aztán 7kor jött a párom de mivel látogatási tilalom volt megkértem őket vigyázzanak rá és szívesen megtették meg minden nap bármikor bevihettem fürdeni viszont nem te fürdeted de bármit szeretnél tudni segítenek
2009. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!