Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettegek a császártól! Hogyan...

Rettegek a császártól! Hogyan tegyem magam túl rajta?!

Figyelt kérdés
Első babám spontán született, bár nem volt komplikációmentes, de életem legszebb élménye maradt. Most kiderült, hogy a baba egészsége miatt császározni kell, holnap reggel mennem kell a szülőszobára. Órák óta zokogok, már több császáros ismerősömmel is beszéltem, de még mindig a hideg kiráz, ha rágondolok. Az orvos azt mondta, hogy saját felelősségemre elutasíthatom a műtétet, de azzal a babám egészségét kockáztatnám. Valahogy az ösztönöm azt súgja, hogy próbáljam meg simán szülni, minden egyes porcikám ellenkezik a császár ellen, viszont ha a babámnak valami baja lenne sosem bocsátanám meg magamnak. Alig vártam, hogy újra szülhessek és most ez teljesen lesokkolt. Ráadásul még időm sincs ugye átgondolni, mert már holnap "túl kell esni rajta". :( Tudom, hogy sokan még fizetnek is azért, hogy császár legyen, de én halálosan meg vagyok rémülve!!!

2012. szept. 24. 15:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

ne félj a császártól, köztársaság van elnökkel.

orbán nem fog bántani max anyagilag tesz tönkre

2012. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!