Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha párod nem tudna bemenni...

Ha párod nem tudna bemenni munka miatt, anyukádat behívnád a szülésre?

Figyelt kérdés
Nyilván olyanoktól kérdezem,akiknek jó a kapcsolata anyukájukkal.
2012. okt. 10. 14:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
valahogy én meg úgy vagyok vele, hogy szeretném egyedül végigcsinálni. Engem a párom és anyukám is de bárki ismerős idegesítene.
2012. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Anyukám 5öt szült(4et simán, 1et császárral,de ott is vajúdott rendesen)szóval tapasztalata van.

Nekem 2. baba és attól tartok, hogy ha nem viselem valami jól, akkor majd néz, hogy "édes lányom én 5 öt végig csináltam ne szenvedj már"

Ezt az "aggodalmamat" elmondtam neki, azt mondta viccesen, hogy nem vagyok normális amiért ilyeneket feltételezek róla:D

2012. okt. 10. 15:03
 13/27 anonim ***** válasza:
Igen, behívtam volna. Csak sajnos már nem élt anyukám :( mikor szültem. Nálunk is ha a párom nem akart/tudott volna bejönni, anyós lett volna a B verzió (nekünk nagyon jó a kapcsolatunk).
2012. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok olyan jóban az anyukámmal, de így is behívnám.

A férjem volt bent mindkétszer, így tudom, hogy semmiképp nem akarnék egyedül lenni.

2012. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Másfél hete szültem és Anyukám(is) bent volt. Féltem tőle,mert nem volt olyan jó a viszonyunk,de nagyon sokat segített,támogatott,jó volt,hogy ott volt velem,fogta a kezem és erőt adott.

2012. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
anyumat nem, de barátnőmet behívnám... bár én mostanság afelé hajlok, hogy senkit...
2012. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szia!Én annál a dokinál születtem akinél anno 27 éve én is. Anyukám a mai napig hozzájár. Igy neg tudtuk beszélni hogy párom és anyukám is bent volt a szülésemnél.Nagyon jó volt,hogy ott voltak. Amikor mst a második gyermekünk fog születni nem tudom még hogy lesz,de valszeg ő fog vigyázni adig a kicsire,ha nem bölcsiben lesz(még meglátjuk.) Még kisterhes vagyok nagyon.. 14heteske
2012. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ilyenen hiába aggódsz. Épp ellenkezőleg! Biztos vagyok benne, hogy sokkal nehezebb lesz neki nézni, ahogy az édes lánya szenved, mint amikor ő tette. :)

14-es

2012. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Én nem. Úgy gondolom, hogy ez annyira intim dolog, hogy a páromon (és természetesen a kórházi személyzeten - de csak muszájból) kívül másra nem tartozik.
2012. okt. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!