Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy tudom enyhíteni ezeket a...

Hogy tudom enyhíteni ezeket a fájdalmas dolgokat?

Figyelt kérdés
pénteken megyek szűlni,de a medencecsontom majd szétszakad és ott lent a farcsontom(azthiszem így hívják)már nagyon fáj!!!alíg bírok menni<-ez komoly!!
2008. máj. 21. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nagyon megértelek, ez volt nekem is. rossz hír: semmi sem segít,legalábbis nekem nem segített. Figyelj arra, hogy fekve ne emeld meg a lábad, akkor még rosszabb lesz. már csak pár nap, hajrá!!!!!!! És vígasztaljon a tudat, a medencéd húzódik széljelebb, így könnyebben ki fog tudni bújni a baba. No meg az ő fejecskéje is egyre jobban fúródik be a medencébe, nincs sok már hátra!

Sok sikert! És élvezd az alvással eltöltött éjszakákat :)

2008. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Tarts ki,már csak 2 nap! Én is így voltam az utolsó napokban és 1,5 óra alatt megvolt a babám! Hajrá,szorítok,egyébként erre tényleg nincs semmi gyógymód!

2008. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert! Gyógymód nincs, de ez már valóban azt jelenti, hogy jön a pici rövidesen! Nekem némiképp az segített, ha az oldalamra fordultam, de nem nagyon.

Sok sikert mégegyszer!

2008. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!