Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második babátokkal hogyan és...

Második babátokkal hogyan és mikor (éjszaka, napközben) indult meg a szülés?

Figyelt kérdés

Éjszaka, úgy, hogy nappal is éreztetek készülődést már? (erősebb méhösszehúzódások pl. vagy nyákdugó távozott?)

Vagy hirtelen jött a szülés?

Vagy napközben indult?


2009. aug. 9. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem éjszaka , éjfél felé indult meg, olyan 10 percesekkel, hamar átment ötbe, de még fürödtem, stb, három felé lettek két-három percesek, akkor hívtam mentőt, aztán hétkor szültem, de már ötkor megszültem volna, mert gyorsan tágultam, csak lefektettek, és megszüntek a fájások 2 órán át nem történt semmi. fél hétkor rámtörtek a tolók, fél óra alatt lett meg a baba. minden jót!
2009. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kiirt nap előtt már 4 héttel voltak jósló fájásaim, és annyira intenzivek voltak, és pontosak, hogy már majdnem elindultunk a kórházba, de elmultak. Ezek éjszaka jöttek, hol kevesebb, hol több ideig tartott, de az utolsó héten már nem volt, csa a hasam keményedett rendesen.

Aztán hétfőn mentem vizsgálatra (szerdára voltam kiirva), és már nem engedett el a z orvos, mert 2 ujjnyira ki voltam tágulva, igy burkott repesztett, majd oxitocint kaptam, és 3 és fél óra alatt megszültem.

Pedig az első szülésem spontán indult, de a kisasszony jól érezte magát odabent, 3, 84 kg-ig hizott :)

2009. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nekem nem távozott nyákdugó, és én nem éreztem semmit.
2009. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem hajnalban, fél 5 körül kezdõdött. Elõzõ nap nagyon rosszul voltam, iszonyatosan fájt a fejem, az sem segített, hogy kicsit lepihentem. Aztán este azért lecsillapodott annyira, hogy még tudtam aludni a nagy munka elõtt :) Jóslófájásaim nem voltak (az elsõvel sem), csak a nyákdugó ment el 5 nappal szülés elõtt.

2009. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a másodiknál nem találkoztam a nyákdugóval. Semmi jele nem volt, egyszerűen csak jöttek szabálytalan időközönként keményedések 15-kor. De még azzal lementem játszóra :o)

Aztán amikor kezdett fájni bementünk a kórházba, akkor volt 3 ujjnyi (18,30). Burokrepesztés, attól beindult rendesen...

20,09-kor megvolt.


Szép szülést :o)

2009. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem érzek semmi készülődést, azért is érdekel, hogy a másodikkal esetleg hirtelenebb a szülés megindulása, vagy sem. Elsővel előző hetekben is már, és előtte pedig napokon át éreztem ahogy fokozatosan készülődött a testem a szülésre. Most lassan itt a kiírt időpont és semmi jele nincs. Se erősebb , se sűrűbb méhösszehúzódások, se nyákdugó, semmi.

Köszi a válaszokat!

2009. aug. 16. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

16,28-as vagyok.

Én egy nappal hordtam túl, és így sem éreztem készülődést.

Ügyik legyetek!!

2009. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!