Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3hete szültem gátvédelemmel,...

3hete szültem gátvédelemmel, már alig-alig vérezgetek. Lehet már szex?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!

Tessék kivárni a 6 hetet, mert utána baj lesz!!!-azt te sem akarhatod, már csak 3 hét gondolj valami másra :)

2009. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
:) Nem semmi,hogy már lenne kedved a szexhez!Én is gátvédelemmel szültem,és nem volt semmi bajom,de energiám nem volt a szexhez. :) Tényleg tartsd be a 6 hetet,mert azért szegény altested megsínylette ám azt,hogy kibújt ott egy baba.Kell neki a regenerálódás,és aztán a 6 hetes kontroll után mehet a pajzánkodás ezerrel...:))) Én a 6-ik héten nem bírtam tovább,rá voltam gerjedve a páromra,és mégsem esett még jól.Kellett 2-3 alkalom mire megint jó lett!
2009. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok megint!Amit az előbb írtam,azt konkrétan a hüvelyi szexre írtam,mi addig amíg nem lehetett,addig megoldottuk "máshogy."A fantáziádra bízom! :)))
2009. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hét után szabad, fertőzésveszélyes!

Próbáljátok orálisan.

2009. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orálisan?!?!??!?!??!?! -vérezget!!!! Mindegy, kedves kérdező! ha kívánod, a párod is, nyugodtan próbáljátok meg, (óvszerrel, a fertőzésveszély kikerülésére), mivel még vérzel kicsit, nem vagy száraz, de ettől függetlenül úgyis érezni fogod, hogy jól esik-e vagy sem.Mi is 3 hétig bírtuk csak a második baba után, ő már 8 éve lesz mindjárt....
2009. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!