Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan -mostmár anyuka-...

Van itt olyan -mostmár anyuka- aki nem látogatta meg szülés előtt a szülőszobát ahol a pici világra jött?

Figyelt kérdés
Mennyiben jelentett ez hátrányt a szüléskor?
2009. aug. 14. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem látogattam, de egyáltalán nem érzem, hogy bármi hátrányom lett volna. :) Bementünk mikor eljött az idő, a szülésznő meg "kalauzolt", hogy mikor mi történik, mit kell csinálni, stb. Eszembe sem jutott, hogy én előtte bemenjek nézelődni.
2009. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi! kicsit "lenéznek" azért mert nem voltam még bent, és szerintem már csak a szülésékor megyek, 38 hetes vagyok.
2009. aug. 14. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!Így utólag azt gondolom,hogy felesleges lett volna megnézni!Szerettem volna látni,de mindig elmaradt valamiért,aztán hopp már el is jött a szülés ideje.

Azon az éjszakán jártam a szülőszobában először,amikor elindult a babácska kifelé,és meglepően "semmilyen" volt a látvány.Kicsi szoba,benne egy ágy,kis asztal és egy magzatfigyelő gépezet.:)

A szülésznő szépen megmutatta,hogy mit hol találok,mi micsoda.....de még egyszer mondom,számomra nem volt jelentőssége annak,hogy jártam-e korábban ott.

2009. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát igen... Nekem volt időpontom, a kiírt dátum előtt két héttel - mondván, tudjam majd, hogy hova kell mennem. Aztán a kisasszony úgy határozott, hogy neki bizony elég volt a bent lét és 4 nappal a szülőszoba látogatás előtt mennem kellett. Jó sztori! A szülészet a legfelső emeleten van, ahová nem mindegy, hogy melyik oldalról érkezel meg a lifttel... Persze hogy a rossz oldalon mentünk fel, sehol senkit nem találtunk - éjjel 1 óra - , csak a neonlámpák monotóniáját hallottuk. Mindez 5 perces fájásokkal spékelve. Vissza le a földszintre, ahol a portás azt sem tudta, hirtelen hol van, aztán kinyögte, hogy a legfelső emeleten van...:) Jó kis segítség:) Ekkor hívtam az orvost, aki mondta, hogy hol menjünk fel. Innentől már mentek a dolgok a maguk útján.

Akkor nem találtam viccesnek, ma már csak mosolygok rajta:)

2009. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

második vagyok

Kik néznek le?Jaj,ugyanmár!Ez is egy újabb divat,holott semmi sem változik attól,hogy te előtte bekukkantasz a szobába vagy sem.

Ne aggódj emiatt,hamarosan "élesben" láthatod és az jobb mindennél,hidd el! ;)

2009. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: csak nem a Szent Imrében szültél??? Ott van ez a liftes balhé, hogy nem mindegy hol mész fel. Én még most sem tudom. :(
2009. aug. 14. 12:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Én azért nyugodtabb voltam,hogy láttam hová fogok kerülni.A szülőszoba látogatás azért is jó mert legalább elmondják mit vigyél magaddal,mi fog történni,legalább tudod hova kell menni.Nekem folyamatosan szivárgott a magzatvíz mikor hajnali 1-kor mentünk a kórházba és hát nagyon nem tetszett volna ha azt se tudtam volna hová is kell menni....Azt ajánlom nézd csak meg!!!
2009. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szolnokon szültem, ezek szerint nem csak itt ilyen mókás a helyzet...:)
2009. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igen, akkor ezek szerint máshol is van ilyen. úgyhogy szerintem nekem marad a lépcső, mert lehet hogy eltévedünk mi is:).

tudom, hogy hová kell menni, hogy hol van, azt megnéztem, jártunk ott. de beljebb nem merészkedtem, csak néztem az apukákat odakint, akik sápadva ültek és vártak, aranyosak voltak:).

2009. aug. 14. 12:44
 10/16 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy te tudod, hova kell menned, a szülőszoba meg tényleg nem nagy látványosság... Könnyű, gyors szülést kívánok!
2009. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!