Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tág maradtam szülés után. Mit...

Tág maradtam szülés után. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már másfél éves a babám, fél éve próbálkozom intimtornával, szerintem jól csinálom, nem a hasizmaimat feszítem, de sajnos a párom és én is alig érezzük a sexet még mindig:( Valakinek tapasztalat, hogyan sikerült megoldani? Tudom hogy nőgyógyász tud részletesebben felvilágosítani, de én most személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi.
2012. nov. 19. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos csak a műtét segíthet. Te is a "szerencsések" közé tartozol, ahogy én is:(
2012. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te már túlvagy rajta? MIilyen volt? Mennyit segít? Én szerintem előtte az átlagnál szűkebb voltam, meg tudják újra olyanra csinálni?
2012. nov. 19. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem volt még műtét, csak tervezem.

Két gyerekem van, a harmadik májusban fog megszületni. Amint abbahagyom a szoptatást, elmegyek műtétre, bár tartok tőle:s

2012. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

szia!

nekünk olyan feladatokat adott a nődoki, hogy a párom tegye a hüvelybe két ujját és én úgy szorítsam össze és így csináljuk a gegler torna különböző feladatait. így a barátom érezte, hogy mikor szorítom és mikor nem. és hihetetlen, de bejött ez a dolog. sokáig tartott, de nagyon megérte!

27N

2012. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Miis gyakorlatokat kaptunk a parom peniszet kell szoritani szex kozben ill nagyobb reszt kell venni nem csak hagyni pl te felul es ha alul vagy a csipoddel korozz mozogj hullamoz.

A ferjem meg soha nem erzett ilyet igy sajnos a szex 1 perc volt:)Ha ugyes vagy nem erzi hogy bo vagy szuk a huvely en tuti nem mutetem meg magam seb belul meg hegesedes az meg fajni fog meg hetekig sok torna es foleg masmilyen szex mas pozok segitenek.

2012. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
konkrétan milyen pózokra gondolsz? amúgy is kísérleteztünk már, csak lehet nem a megfelelő pózokkal. Első válazoló, könnyű szülést kívánok neked:)
2012. nov. 19. 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2012. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is azt tanácsolta a doki amit a 4. válaszolónak.
2012. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
úgy látszik nagyon szegényes a fantáziám de nem igazán tudom elképzelni a technikákat amiket mondtatok, kicsit részletesebben le tudnátok írni?
2012. nov. 19. 19:17
 10/13 anonim ***** válasza:

kiskanal kiskanal a ferjed mogotted fekszik es te kicsit felhuzod a labad az izmokat fenekedben jol osszehuzod a behatolsa utan igy a huvelyedet szorosabnak fogja erzeni.

A ferjed terdel te az olebe teszed a csipod egy kisparnat raksza feneked ala ugyancsak osszeszoritod a feneked behatolas kozben ezek jo gyakorlatok mert ezzel a medence izmai is erosodnek.

Lehet meg allva kozosulni az is szuknek hat vagy egyik labad felhuzva. Keruld a hagyomanyos haton fekvos pozt.Te felul ulve fekve is segit igaz akkor jol meg kell dolgoznod Ajanlom a kama sutrat is otletekert

2012. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!