Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a beöntés?...

Milyen érzés a beöntés? Rettegek tőle.

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 12:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes, ki lehet bírni. Nekem jól is esett, hogy kiengedhetem magamat, valahogy megtisztultam tőle.
2012. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kétszer már szültem, és nem kértem beöntést. Hát mit ne mondjak, elég kellemetlenül éreztem magam, mikor a szülésznő feje alt cartam:D

Szóval ezért gondoltam rá, hogy most kérek. Szerintem beöntés van még nálunk (Szombathely) mert nem rég szültem 17 hónapja, akkor még beöntést csináltak annál, aki kért. Én persze rávágtam, hogy nekem nem kell:D


És mivel raknak fel vizet? Milyen vastag a cső?:D

2012. nov. 27. 14:58
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Egy vékony kis gumicső, nem veszélyes...

Egyébként nekem azt tanácsolták, hogy minél tovább próbáljam benn tartani, nem csak a tisztulás miatt, hanem, mert a vajúdást is lerövidítheti, szóval én tartogattam vagy 10 percet..

Egyébként is is megkönnyebbültem tőle, szerintem hasznos...

2012. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kérdezték, hogy kérek-e vagy sem, automatikusan adják. Nem volt vészes, utána viszont nagyon jól esett, hogy megkönnyebbültem, főleg, hogy már napok óta székrekedésem volt.
2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kérdezték, kérek-e vagy sem, automatikusan adnak. Nem volt kellemetlen, de tegyük hozzá, nekem akkor már egyperces fájásaim voltak. (Öt percesekkel kezdődött, amikor elfolyt a magzatvíz, mire egy órával később a kórházba értünk, kétpercesek voltak, és még elvégezték az adminisztrációt előtte.) A tartogatás meg attól függ, ki milyen szakaszban van éppen, merthogy nekem nem sikerült tartani, ciki vagy sem, már akkor meglódult minden a fájások miatt, amikor elindultam a wc-re közvetlenül a beöntés után. Mire kijöttem onnan, kb. tíz perc után, addigra meg már tolófájásaim voltak.
2012. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Én se a második se a harmadik szülésnél nem kaptam beöntést, így elképzelheted mi volt ott :(. Szóval jobb ha adnak....
2012. dec. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Horváthné24 válasza:
Nem gáz bár én úgy éreztem hogy több jött ki mint be mármint víz
2012. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!