Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32 hetes kismama vok, nagyon...

32 hetes kismama vok, nagyon vártuk, hogy terhes legyek, kislányom lesz, boldog vagyok. Mégis félek a szüléstől, hogyan lesz? Milyen érzés? Tudom minden szülés más.

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Készülj fel, hogy nagyon fájni fog,legfeljebb kellemes meglepetés ér. én most nem részletezem, de előre nem kell rá gondolni, úgysem tudsz mit csinálni. A lényeg, hogy 1000-szeresen megéri!!És arra gondolj, hogy pár keménya óráére egy kis életet kapsz, a kettőt össze sem lehet hasonlítani. Nekem kemény volt, de vállalok 2. babát is majd:-)Meg minden szülés más.
2009. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én szülés előtt azt gondoltam, hogy hát mindenki kibirta én is ki fogom, biztos nem olyan gáz. Nem is tudtam mire készüljek, sose volt menstruácios görcsöm.

Na de amikor oda kerültem. Azt kérdeztem, hogy a lehet ezt kibirni és mások hogy csinálták és hogy ki az a hülye aki ezek után szül mégegyet. A fájdalom az leirhatatlan, iszonyatos, erre nem lehet felkészülni. Én tépkedtem a hajamat, meg mindent amit értem. Aztán császár lett a vége.

2009. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!