Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt hol érezhető a...

Vajúdás alatt hol érezhető a fájdalom a hasunkban? Csak lent, ahol tágulunk vagy az egész pocakban érezhető?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol éreztem...
2012. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagyis az egész hasamban... a végére derék stb minden...
2012. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én az egész testemben. habár szülés után nehéz erre vissza emlékezni már, de nem is igazán fájdalom hanem mintha kikellene préselni egy dinnyét egy ici pici lyukon
2012. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nehéz leírni, de főleg az alhasi részen éreztem, a deréktájon. Iszonyatosan fájt, az biztos, de nehéz visszaemlékezni, mert lassan már tudatomnál se voltam.
2012. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is az alhasi részen éreztem, a barátnőm meg a derekában.
2012. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes,mert nekem a hasam abszolút nem fájt,de még a környéke sem.Viszont a derekam...azt elmondani nem lehet emberi szavakkal mennyire.És hiába magyaráztam a szülésznőnek,hogy nekem nem a hasam fáj,hülyének nézett és azt hitte viccelek és nincs is fájástevékenység.Aztán csak gyerek lett belőle. ;)
2012. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan menstruációs görcs jellegű volt, az hol fáj? Na ez olyan, csak erősebb. Én a tágulást nem is éreztem.
2012. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem az alhasam, medencetájékom mindenhol, majd ahogy egyre összefüggőbbek lettek a fájások, úgy a derekam is...nagyon-nagyon :-(
2012. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alhas-derék volt a fő "fájdalomhelyszín". De keményedett az egész közben, nem is kicsit...
2012. dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alhasam fájt, mint amikor menstruálok, csak erősebben. Aztán nekem is olyan volt, mintha a derekam le akarna szakadni. Táguláskor meg olyan volt, mint amikor első napon vagyok a mensivel és feszít odalent. Szó szerint úgy éreztem, hogy szét fogok szakadni :(
2012. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!