Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a helyzet az intim szörrel?

Mi a helyzet az intim szörrel?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar ez a dolog engem, mert alapból szőrösebb vagyok a kelleténél. Nagy pocakkal hozzáférek majd, hogy leborotváljam szülés elött?

2012. okt. 8. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Próbálkozz tükörből, vagy emlékezetből, ill kérd meg a párodat, hogy segítsen! :)
2012. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
na én másodjára nem tettem:-) hatalmas hasamtól semmit sem láttam, gondoltam azért mégse ennyire "elhanyagoltan" menjek szülni. Elvágtam magam...olyan kínosan még nem éreztem magam, mint amikor előkészítésnél megkérdezték, hogy én voltam az az "ügyes"?... második babámnál már ráhagytam a nővérre, nem volt kellemetlen, se megjegyzés. Amég lehetett, megoldottam, de amikor már a pocak nem engedte, nem próbálkoztam. Nem feltétlen tragédia, ha nincs fazon:-)
2012. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nagy nehezen megoldottam,de a pocakomtól nem láttam semmit,nem lett tökéletes de nem nyúltak hozzá :)
2012. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szülés napján próbáltam borotválni, kisebb-nagyobb sikerrel,de hiába az egésznek, pedig próbáltam volna úgy, hogy a nővér ne mennyen át rajta mégegyszer,de nem úsztam meg:(Ki is pattogtam, és sokáig égett szülés után is!
2012. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kis tükör segítségével lekrémeztem magam, mert a borotvát nem bírja a bőröm. Kicsit kinőtt szülésre, (2-3 héttel szülés előtt csináltam meg) így a szülésznő borotvált,igazított egy kicsit. De ez nem volt se fájós,se kellemetlen,se ciki. Próbáld meg azért te is, kérd a párod segítségét.
2012. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem akadályozta meg a pocak a borotválást. Kitapogatva csináltam, egész jól sikerült mindig :) Persze a végefelé már nehezebb volt hozzáférni, pakolgattam ide-oda a pocakot, kicsit tovább tartott de összejött :)
2012. okt. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyira vicces, de mégis szükségünk van rá...
2012. okt. 9. 05:38
 8/13 anonim ***** válasza:
én kozmetikusnál gyantáztattam az utolsó héten elmentem és mire szültem még mindig tökéletes volt és utána is kényelmesebb volt.
2012. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hat ott a baba apukaja arra van borotvaljo o hiszen jol ismeri a helyet nem ?
2012. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha szőrösen mész, sokan úgy csinálják, és eleve úgy készülnke ált, h megcsinálják
2012. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!