Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes kismama vagyok és...

36 hetes kismama vagyok és rám tört a félelem a szüléssel kapcsolatban. Mi lesz ha nem tudom végig csinálni?

Figyelt kérdés
Ma reggelre szüléssel álmodtam és megijedtem. Mi lesz ha nem tudom végig csinálni? Mi lesz ha nem lesz erőm? Nem vagyok egy nyafogós fajta, de most az Isten tudja miért ijedtem meg ennyire.
2013. jan. 4. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tudod végig csinálni akkor oda megy az orvos és jó erösen megszorítja a lábadat és azt mondja hogy nyomj.


Nekem a dokim ezt csinálta. Minden alkalommal mikor elkenödtem oda jött közvetlen mellém jól megszorította a lábamat majd eröteljesen rámszolt. Ettöl mindig össze szedtem magamat. Férjem meg jól mulatott rajta.

2013. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hog benned marad a baba, vagy így, vagy úgy kijön/ kiveszik!

Ott majd sodornak magával az események, bármit megteszel hogy ne fájjon, legyen vège, nem fogod magad elhagyni!

2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez az aggodalom sztem teljesen normális és az lenne a baj, ha nem foglalkoztatna a kérdés. hidd el, hgoy az adott pillanatban minden olyan magától értetődő lesz. ott lesz az orvos, szülésznő.. aki segítsen. de megkérheted az apukát/lánytesódat/anyukádat (vagy bárkit, akiben megbízol), hogy legyen ott veled.

kitartás!!!! :)))))

2013. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már úgy túl lennék rajta. Gondolom ezzel mindenki így van. :) Meg nagyon leesett a vasam és attól is tartok, hogy nehogy beájuljak ott a vérveszteség miatt. Szedem az elevitet a védőnő tanácsára, mert sok vas van benne.
2013. jan. 4. 17:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt kérdeztem nemrég.

Nagyon kedves,biztató szavakat kaptam,hátha neked

is segít!:)


38+5 hkm


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudod végig csinálni! Lehet nagyon könnyű és lehet nagyon nehéz szülésed is, de bárhogy is lesz, minden értelmet nyer, amint a kezedbe veheted a babádat! :) Tök természetes a félelem. És az is, hogy már túl lennél rajta legszívesebben. Én is várom már a végét, elég sok nyűgöm lett, bár inkább azért várom, hogy végre karomba vehessem a fiam. :)

Ha kevés a vasad, pl a labor is kimutatta, akkor mindenképp szedj mellé plusz vasat, mert nem jó vashiányosan szülni!

2013. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! És most,hogy állsz a témához? Valamelyest megnyugodtál?
2013. jan. 4. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel nekem az a vicces, hogy végig ezen aggódtam amíg csak terveztük a babát. Amint terhes lettem onnantól kezdve nem foglalkoztatott a dolog, mert úgy voltam vele, hogy most már úgyis mindegy, végig kell csinálnom:)
2013. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5. vagyok.

Fura,de megnyugodtam.Lehet csak azért mert már nagyon itt a vége.De már egyáltalán nem félek.Mostmár csak izgalom van bennem,hogy végre eljöjjön a mi időnk,és a kezemben tartsam a kislányomat! :)

2013. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 cm-re voltam tágulva, és úgy éreztem nem bírom. De mit tudtam volna csinálni, semmit. Igyekeztem mindent úgy csinálni ahogy az orvos mondta. Még másfél óráig kellett kibírnom a szülésig.
2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!