Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Más is érzékenyebb, "sírósabb"...

Más is érzékenyebb, "sírósabb" lett a terhessége alatt? És nem zavar (t) titeket?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy pityergős, nagyon elérzékenyülős típus, de volt már, hogy attól bőgnöm kellett, hogy elment előttem egy mentőautó. :S

Nekem ez nagyon fura és zavaró. Sőt, ha hallok valami gyerkőcös hírt rádióban/tv-ben akkor is el tudom magam pityeregni. Én hülyét kapok ettől, a párom szerint tök aranyos.

Tudom, hogy hormonális, de néha kifejezetten zavaró tud lenni.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. aug. 27. 16:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Fúúú, bocsánat, nem ebbe a topikba szántam, csak itt olvastam olyan válaszokat az egyik kérdésnél, amire majdnem elpityeregtem és akkor jutott eszembe a kérdés. :))
2009. aug. 27. 16:15
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én is ugyan így vagyok. Elolvasok egy cikket az újságban buszon vagy villamoson, és már majdnem bőgök. El kell raknom, mert hát mégsem sírok már mindenki előtt a Story-t olvasva.

Nagyon zavaró számomra, a férjem meg jókat nevet rajtam.

A filmek végeit is megsíratom, az aranyos kisállatokat a kereskedésben, a bababoltról már nem is beszélve. Kész vagyok ettől.

Nem gondoltam,hogy másnak is ennyire előjön ez a dolog. Csak elmúlik már.

2009. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon pityergős lettem a terhesség alatt. Főleg a vége felé.Engem is zavart,de szülés után pár héttel elmúlt.Mindenki azt mondta,hogy ez normális,nekem mégsem volt az.
2009. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj, mi lesz még szülés után!!! :)))) én is iszonyat túlérzékeny vagyok, (1 hónapja szültem) de a szülés után ez még csak rosszabb lett.:( Állítólag aki jobban megérezte annak idején a peteérést, az lesz érzékeny lelkileg.
2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Óóóóóóóóóóóó, már a babás reklámoktól is kész vagyok :D

Sosem voltam féltékeny típus, de most még az is előfordul.

Könnycsppek és hiszti ide vagy oda, imádok állapotos lenni! :D

33 hetes kismami

2009. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a Pedigree-s reklámon sírtam folyamatosan,hogy szegény kutyának nincs gazdája.Aztán azért,hogy lett gazdája. :)

Jókat mulat rajtam a család.Bármin el tudom magam sírni.

2009. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
na, a Pedigree-s reklám nálam is eltörte a mécsest, de igazából bármin elsírom magam. Engem nem zavar, elmúlik ez is:)
2009. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:)) Köszi csajok, örülök, hogy nem vagyok vele egyedül.
2009. aug. 28. 08:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor barátnőm várt babát,akkor ő egyfolytában sírt és megsértődött,így szórakoznak a hormonok.

Én viszont alapból érzékeny vagyok,terhesség nélkül is,pár hónapja mentem vizsgázni és előtte egy doku filmet néztem a föld elpusztulásáról,hát a 41 perces utat végig sírtam,nem is néztek bolondnak.Egy dallam is megríkat,hát még a babás filmek reklámok.Itt a kérdés az,hogy mi lesz velem ha állapotos leszek..lehet kiszáradok?XD

2009. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én sem vagyok egy sírós fajta, mondhatni soha nem sírok, főleg mások előtt. Engem a szülés után kapott csak el, csázáros voltam, és amikor kiemelték a babát megmutatták, na onnantól elkedtem bőgni, és abba sem tudtam hagyni. De közben mosolyogtam, hogy minden rendben, csak a sírást nem tudtam abbahagyni :) és még a kórházban ez rámtört párszor.
2009. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!