Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valószínű, hogy babám lesz....

Morgoncka kérdése:

Valószínű, hogy babám lesz. Nem akarok Jászberényben szülni, de nem vagyok ismerős Szolnokon se. A hetényit ajánlják, egyszer már voltam magánrendelésen Emődi dr. Úrnál? Szerintetek milyen orvos? Ha hozzá járok terhesség alatt, kötelező nála szülni?

Figyelt kérdés
2 teszt már pozitív,decemberben volt meg utoljára.
2013. jan. 17. 14:25
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én augusztus elejére várom a babát és itt szülök Jászberénybe ( ha minden jól megy). A fogadott orvos nagyon rendes akár éjszaka is hívhatom ha gond van... stb és nem mondja meg a vizsgálatokon hogy mennyit kér, mindig az a válasza hogy amennyit gondolok! Ha a szülés is így fog menni akkor 100% ban megleszek elégedve a Jászberényi nőgyógyászattal!!:)
2013. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Inkább hatvan vagy Szolnok, de Jászberény NEEEEE!

Én Pesten szültem, tesóm Szolnokon, mindkét helyen normálisak voltak. Pesten a férjemnek azt mondta a doki, amikor szülés után az anyagiakat kérdezte, hogy "nálunk ez nem szokás"!

Berényben csak nőgyógyászaatin voltam, de mégegyszer soha! Lekezelőek, durvák, pénzéhesek!

2013. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy Szolnok szörnyű! Nos, a helyzet a 6évvel előttihez képest nagyon jó!! Igaz még mindig lepukkant, de legalább már nincsenek poloskák és csótányok. A nővérek nagyon készségesek. Az orvosok is segítőkészek. Folyamatosan jöttek és érdeklődtek. A szoptatásban is segítenek, nem úgy pár éve. Most már adnak pótlást is, igaz könyörögni kell, de nem hajtanak el. Figyelik a súlyát, a szoptatást mindent. Szóval most már ajánlom!
2013. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És nyilván véletlen, hogy a berényi lett az év szülészete...
2013. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért milyen szomorú, hogy annak kell örülni, ha egy megyeszékhely kórházának a szülészetén legalább csótányok és poloskák nincsenek. A berényi szülészet tiszta, modern, kulturált, nekem, mint írtam egy rossz szavam nem lehet. 2. válaszoló
2013. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az hogy miért lett az év kórháza / szülészete, nem negyon van összefüggésben azzal, hogy mi zajlik ott. Inkább köszönhető a vezetők politikai beálítottságának és a mutyizásnak.


Szolnokon lehet, hogy nem patyolat a kórterem, de felkészültek az orvosok akik nem csak boríték ellenében hajlandóak dolgozni.

Akkor szüljetek Jászberényben és tiszta kórházban nézik cisztának a magzatodat, vagy cseszik el a szülésedet, úgy vérzel mint amikor disznót vágnak és olyan gyógyszert kapsz, hogy szoptatni sem tudsz többé.

2013. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A Krio Őssejtbank által meghirdetett szavazáson, a kismamák szavazatai alapján lett a Jászberényi szülészet az Év Szülészete. Látom, hogy Te gyűlölöd ezt a Kórházat, biztosan van rá okod, de hülyeségeket azért nem kellene terjeszteni.
2013. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csinálják már az új szárnyat. Remélhetőleg modernebb és tiszta lesz! Unokatesóm, most szült Szolnokon, neki rossz tapasztalatai vannak. Azt mondta nem segítenek a szoptatásban és felé sem néztek, első nap neki kellet fürdetni (nekem 1x nem kellet+feszt a nyakunkra jártak!!). Ki érti ezt? Azért az orvosok még mindig megérik a pénzüket. 1-2 kivétellel még mindig elég könnyelműek.
2013. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!