Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megcsináltattátok a nem...

Megcsináltattátok a nem kötelező Down-kór szűrést (ami már nem ingyenes vérvétel) a 12. terhességi héten? Ha igen/nem miért?

Figyelt kérdés
www.downszures.hu

2012. okt. 21. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, 37 éves vagyok, de ha fiatalabb lennék akkor is megcsináltattam volna. Megnyugtat.....
2012. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
21 évesen vagyok és engem megnyugtatott az eredmény ezért csináltattam meg.
2012. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

1. 36 évesen szültem

2. mindenhol riogatják szegény kismamákat minden genetikai betegséggel

3. az első gyereknél rossz lett az AFP-m, tiszta ideg voltam a genetikai tanácsadásig, utána meg azért, mert bunkók voltak, így a másodiknál már nyugodtan vártam az AFP eredményt

2012. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
40 éves vagyok, így igen, nem is volt kérdés ez számomra. Biztonságosabb és nagyobb valószínűséggel állapít meg az összetett genetikai, majd a következő genetikai vizsgálat dolgokat, mint bármi más.
2012. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem csináltattam meg.

-mert több normális terhességből láttam beteg babát születni

-mert ez csak egy betegség, lehet mellette más is

-mert eredménytől függetlenül a babát megtartottuk volna

2012. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

32 eves vagyok, megcsinaltattam, de 22 evesen is megcsinaltattam volna. Vervetelt es egy alapos uh-t ki lehet birni. Megeri!

30hkm

2012. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

megcsináltattuk. és valójában megbántam. a végén ezt írja: ez a negatív eredmény nem zárja ki a down-kór,....és.... betegségek meglétét,csak kis valószínűségükre utal.


ez egy nagy átbafás!!! 16E-ért!

2012. okt. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért szerintem kicsi az esélye ilyenkor ha azt írják hogy 1:24000-hez míg ha azt irjàk 1:30-hoz.

Persze lehet így is beteg a baba de azért csak megnyugtató egy picit!

2012. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen Én is megcsináltattam 20-e-ft 37-éves vagyok tökéletes eredmény remélem így is van .Inkább ez mint az (Amnio)
2012. okt. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
eddig sem csináltattam, és ezután sem fogok, mert a baba ha életben akar maradni, életben marad, nem öletném meg, másrészt, többen írtátok, h megnyugtat. MIben? Ha már kicsit rosszabb az eredmény, akkor meg beparáztat! Egyik ismerősöméknek 100%ra mondták, h a gyerek down lesz, de úgy döntöttek, megtartják, sírva hordta ki és szülte meg, és EGÉSZSÉGES volt!!!! Ennyit a nagyon tuti, és rettentő pontos becslésekről. Szerintem ember nem örült még annyira az egészséges újszülött gyereküknek, mint akkor, ott ők!
2012. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!