Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Férjem nem nagyon akar bent...

Férjem nem nagyon akar bent lenni kisfiam szuletésénél /császármetszés/. Helyesen teszi?

Figyelt kérdés

Ha természetes uton szulnék, ott sem akart volna jelen lenni, de egyébként ha rákérdzek, folyamatosan hezitál. Nyilván csak azért mert nem akar annyira határozott nemet mondani nekem, de szive szerint ezt tenné.

Szulésnél megértem ha egy férfi nem akar bent lenni de császárnál szerintem már inkább onzoség, hiszen ha megszuletik a baba, nekem nem adják oda, de nagyon szeretném ha az apja karjaiban lenne, meg hát eleve, hogy egyutt éljuk át a pillanatot. Ne egyedul legyek magatehetetlenul. Hogy gondolkodhat valaki igy? Nem értem. Hiszen nem ot szabdalják fel, oda sem kell néznie...én csupán egy kis támogatást várnék tole, de már azon gondolkodom, hogy megmondom neki, hogy a korházba sem muszáj bejonnie ha csak magára meg a arra tud gondolni, hogy nehogy valami undoritot lásson és megséruljon az érzékeny lelke. Bezzeg az nem gond, hogy engem egyedul hagy? Vagy más férfi is igy állna hozzá? Tapasztalatok esetleg?


2013. jan. 29. 14:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Te jóóó ég! Csak megjegyeztem!!! Nem ezen volt a hangsúly! Imádom, amikor egyesek kiragadnak egy mondatot, és azon lovagolnak!
2013. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

én nem pontoztam senkit már elnézést, ugyhogy ne gyanusitgass /koszi/.

Koszonom a válaszokat!

2013. jan. 29. 19:07
 23/26 anonim ***** válasza:

Mi nem terveztünk apás szülést.Nem is bánom hogy nem volt bent a férjem.Végül császár lett.Elég volt neki látni engem a műtét után...


A férjem azt üzeni hogy majd a császár után írd meg hogyan élted meg.Volt e értelme bent lenni a párodnak...

2013. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Kedves kilencedik, nekem császár alatt a férjem volt szerintem az utolsó akire szükségem volt. A dokikra volt szükségem, hogy ne maradjak ott.Én sem nézném egyik műtétjét sem !
2013. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem nem az a támogatás,hogy bent áll az ágynál fél órát és fogja a kezemet, hanem az ahogy majd ezután viselkedik minimum 18 évig !!!
2013. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék senkit véleményezni, csak leírom, hogy nálunk hogyan volt.

Az elején (mikor még nem tudtuk, hogy császár lesz) én nem szerettem volna, hogy a férjem lásson a szülés közben, ebben egyet is értettünk, de mikor kiderült, hogy császár lesz és bejöhet, meggondoltuk magunkat. Ő egy kicsit hezitált, félt, hogy mit fog látni, mit fog csinálni a babával, de végül bejött. Nekem nagyon jó volt látni őt a műtét közben, sok erőt adott a jelenléte. Főleg amikor láttam a kezében a kislányunkat, és ahogyan az üvegen keresztül tátogta nekem, hogy gyönyörű... na, most is elsírtam magam rajta. :)

Szóval mi nem bántuk meg, semmi undorító dolgot nem látott, szép élményként maradt meg mindkettőnk számára. De ha nem szeretett volna bejönni, elfogadtam volna a döntését. Én sem biztos, hogy el bírnám viselni, ha ilyen kiszolgáltatott szituációban látnám őt, egy műtét közben.

2013. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!