Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy Sándor Utcai Kórházban...

Péterfy Sándor Utcai Kórházban fogok szülni febr.20-ra vagyok kiírva, nincs fogadott orvosom. Mire számíthatok, így is ellátnak. Milyenek a szülőszobák és az orvosok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 11:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én is ott a szülök májusba fogadott orvosnál. Barátnőm ott szült azt mondta nagyon rendesek a szülészek de takarót vigyél a babénak meg ilyenek mert nem elég tiszták :)
2013. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Válaszom a saját kérdésemre:

Megszületett a kislányom 12 óra alatt. A szülőszoba nagyon szép volt de nem szeretnék oda többet bekerülni. :)

Ha nincs fogadott orvosod akkor is ellátnak kis pénzt azért nem árt adni de inkább csak a bábának az orvos semmit nem csinál csak összevarr a végén.

Sajnos a szülésem nem volt a legkönnyebb és ami utána jött az kész rémálom volt. Az orvos aki ügyeletben volt csak rezidens orvos volt a bába meg egy fő orvos magyarázta neki hogyan kell epidulálni meg, hogy varrjon össze.

Elég érdekes volt számomra.

Eltelt 3 nap na indulás haza. Csak én gondoltam így de nem este 40 fokos lázam lett. És innen kezdődött az igazi rémálom számomra. Senki nem tudta mi a probléma vagy talán tudták és nem mondták nekem?...1 nap múlva csomó antibiotikum mellett se ment le a lázam vénásan kaptam őket és mellé az infúziót, hogy ne száradjak ki.Kiderült hogy valami van a méhemben és műteni kell. (később kiderült az orvos hibázott de ezt ezerrel titkolta mindenki kivéve egy kedves orvot aki elmondta nekem, hogy tényleg mi volta a probléma) 2 hetet szenvedtem, ahol vénám volt ott 3-4 napig branül volt és emellett tűpárna voltam...

Ez a két hét alatt a tejem nem indult be köszönhető a láznak és a rengeteg antibiotikumnak. A kislányom szopizott folyamatosan de nem volt elég. Az antibiotikumokat amiket kaptam azt szegénykém ő is kapta azon a kevés tejen keresztül. Nagyon sokat sírt éjjel nappal. A csecsemősök azok nem is mondok róluk semmit... de nagyon sok veszekedésem volt velük mire a babámnak tápot adtak persze zsebbe is kellett valami, hogy jobban rájöjjenek tényleg tápra van szükség, mert nem jön a mellemből a tej. Nem mondom brutális módon adták pontosabban öntötték pohárból a szájába a babám köpni nyelni nem tudott. A másik dolog xy vizsgálatra kellet mennem a babámat betoltam hozzájuk. Mikor visszajöttem hát a kislányom ordított az éhségtől mit csináltak a drágák fogták és berakták egy elkülönített helységbe ahol egyedül volt és kevésbé lehetett hallani a hangját. Na akkor elszakadt nálam a fonal. Barbárok komolyan mondom barbárok voltak azok. Akkor gondoltam, hogy feljelentem a kórházat. Sajnos nem tettem mai napig is bánom.

A kismamák akik ott fogtok szülni készüljetek fel, hogy ha nem indul be a tejetek ezt a kálváriát ti is végig fogjátok szenvedni. Csak annyit kívánok nektek, hogy csak a kötelező 3-4 napot keljen bent szenvednetek és nem kegyetlen 15 napot.

De mindent elfeledve nem kell fogadott orvos nem ér semmit sok kismama panaszkodott míg bent voltam, hogy nem jött az orvos és csomó pénzt adott neki, felé se nézett. Engem 3-4 óránként jöttek be s kérdezték minden rendben? De nyilván azért mert tisztába voltak vele, hogy az ők hibájuk miatt vagyok még mindig ott.

2013. ápr. 5. 09:51
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok: igazán sajnálom, hogy így jártál, nekem sem voltak jó tapasztalataim a csecsemős részleggel, bár a szülészet nálam bejött, de lehet azért, mert volt fogadott orvosom és fogadott szülésznőm, ezért ők végig velem voltak, a dokim nem ment ki egy percre sem amíg meg nem lett a gyerek. Amikor vajúdás volt, neki nem volt dolga, de leültek egy székre a szülésznővel és beszélgettek közben. De ott volt. Sajnálom, hogy nálad így alakult, jó egészséget nektek a továbbiakban!
2013. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A szülésznő végig velem volt csak enni ment ki nagyon kedves segítőkész volt és még oxigénes gázt is adott(nem tudom mi az orvosi neve) Az orvos pedig fél óránként-óránként benézett hozzám....közben más szüléseket is lebonyolított. De az utolsó 2 órában ott volt végig igaz csak nézett és nyomta a hasamat, mert a babán nem nagyon akart kifele jönni.
2013. ápr. 5. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!