Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellett volna szégyelnem magam?

Kellett volna szégyelnem magam?

Figyelt kérdés
37.héten spontán beindult a szülés rögtön öt perces fájásokkal.Nem volt időm már a borotválkozásra.Bent a szülésznő meg is jegyezt nem túl kedvessen az előkészítésnél,hogy ezt már otthól meg kelett volna csinálnom.Szülés után mikor elmehettem már fürcsizni észre vettem hogy jól össze kaszabolt.
2009. szept. 8. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda bunkó! Én sem borotváltam meg magam, de nem is gondoltam, hogy kéne. Ez az ő dolga, talán nem halt bele?! Neki kéne szégyellnie magát, nem neked.
2009. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én sok évvel ezelőtt szültem, akkor még azért tiltakoztak a kismamák, hogy a borotválás és beöntés ne legyen a kötelező előkészítés része. Azóta ez ügyben is átestünk a ló túloldalára. A szülésznőnek ez a dolga, a megjegyzéseit meg tartsa meg magának.
2009. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, ahhoz mit szólt volna, hogyha a fájások közben nekiállsz otthon leszedni szőrzetet és te saját magadat összekaszabolva jelentkezel szülni. De most komolyan, normális az ilyen szülésznő? Ez nem a munkájához tartozik?

Sok boldogságot a babához :) És ne szégyelld magad, sőt légy büszke magadra.

2009. szept. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! Ez a szülésznő nagyon bunkó! Nálunk pl. a szülésfelkészítőn kifejezetten mondták, hogy ne foglalkozzunk ezzel, a szülésznők is tudják, hogy hatalmas pocival már amúgy is elég nehéz leborotválni, aki meg amúgy sem szokta, annak pláne. Szülés előtt pedig nekik kényelmes helyzetből kb. 1 percet vesz igénybe, úgyis ők tudják legjobban, hogy melyik az a terület, amit borotválni kell.

Nem beszélve arról, hogy ha neked ilyen hirtelen indult, a legkisebb gondod is nagyobb volt annál, minthogy nekiállj fájások közben kapirgálni.

Az, meg hogy ő maga ezt bénán csinálta meg, duplán felháborító, ennek ellenére azt mondom, engedd el ezt az egészet minél előbb. A történtek negatív energiája csak Neked árt, főleg, ha gyakran eszedbe jut és bosszankodsz rajta. "Bosszuld" meg azzal, hogy magasról lesz..od! A legfontosabb most az, hogy a kezedben tarthatod a világ legédesebb babáját (legalábbis a te szemszögedből ;) ) és Te vagy a világ legszerencsésebbje emiatt.

2009. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szülés után olyan kellemetlenül éreztem magam ezért de mostmár nem fogom.:)
2009. szept. 8. 19:07
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is tuti össze-vissza szégyelltem volna magam,ha ilyet beszól a szülésznő és a pironkodástól talán még a szülésre sem tudtam volna rendesen figyelni:SEngem nagyon de nagyon irritál amikor ilyeneket mondanak,pedig tehetsz e róla?Nem.Vagy annyira igényes,hogy ha van időd leszeded,de hát b@sssza meg,ha 5 percesekkel alig érsz be mit gondol?Jh bocs,útközben le kellett volna szedned,rögtön a kocsiban,két fájás közt egy húzás mi?Csessze meg XD,én miután összekaptam volna magam,vittem volna neki egy kis pénzt,majd beszóltam volna neki,hogy remélem legközelebb nem találkozunk tahókám :D
2009. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ja adtam volna neki vagy 10 forintot és mondtam volna hogy kb ennyi a hálapénz.

Figyu én mondjuk még 9 hónapos terhesen is borotváltam magam , de azért megmondom őszintén, hogy nem egy egyszerű dolog akkora hassal. Szóval élből nem értem hogy várta el, fájásokkal meg főleg. Remélem nem adtál neki pénzt!

2009. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Meg sem kerestem a szülésznőt mert szégyeltem magam.Meg akartam én borotválkozni csak gondoltam van még 1-2 hetem.De a fiacskám másképp gondolta.:)
2009. szept. 8. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

hát, tényleg szégyelje magát, ha a szülésed kellős közepén bevág egy ilyet. Mi van azzal aki egyáltalán nem borotválja?

Aki pedig igen, az az utolsó hetekben borotválkozzon 3 naponta, hogy ne legyen szőrös? Mert ugye ez nagy hassal olyan könnyű...

Nyugi, semmi szégyelni valód nincs.

2009. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát ez tényleg elég bunkó nőci volt... én pont aznap borotváltam, de tök véletlenül-nem gondoltam hogy este szülni fogok - és nekem meg azt jegyezte meg, hogy hogy-hogy le van borotválva?? ő megcsinálta volna, nem kellett volna otthon ezzel foglalkozzak - mondtam neki hogy még reggel csináltam:)
2009. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!