Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellett volna szégyelnem magam?

Kellett volna szégyelnem magam?

Figyelt kérdés
37.héten spontán beindult a szülés rögtön öt perces fájásokkal.Nem volt időm már a borotválkozásra.Bent a szülésznő meg is jegyezt nem túl kedvessen az előkészítésnél,hogy ezt már otthól meg kelett volna csinálnom.Szülés után mikor elmehettem már fürcsizni észre vettem hogy jól össze kaszabolt.
2009. szept. 8. 18:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ÚÚÚÚ Basszus! Akkor még durvább! Én írtam, hogy kivételeznek velük, mert ezt tapasztaltam, és még rajtam kívül sokan mások. Szegény, Te akkor jól befürödtél ezzel a nőszeméllyel. Ráadásul ismerted is előtte?
2009. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem nemismertem de nem szeretnék vele töbszőr találkozni.
2009. szept. 10. 13:51
 23/23 anonim ***** válasza:

Mit varnak a kismamaktol??? A maratont ne fussuk le, hogy jobb kondiban legyunk?? Nehogy rosszul erezd magad!! En kulfoldon elek es itt egyalltalan nem divat a noknek a teljes fazon igazitas. A kozmetikusom szokott is csodalkozni amikor gyantara megyek :D

De ez ugy sem lenyeg, hogy egy idiota mit gondol.

Az a lenyeg, hogy Te jol erezd magad a borodben.


Sok egeszseget az egesz csaladodnak.

2009. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!