Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellett volna szégyelnem magam?

Kellett volna szégyelnem magam?

Figyelt kérdés
37.héten spontán beindult a szülés rögtön öt perces fájásokkal.Nem volt időm már a borotválkozásra.Bent a szülésznő meg is jegyezt nem túl kedvessen az előkészítésnél,hogy ezt már otthól meg kelett volna csinálnom.Szülés után mikor elmehettem már fürcsizni észre vettem hogy jól össze kaszabolt.
2009. szept. 8. 18:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
tán csak nem a szent imrében szültél? Ott van egy ilyen vérbunkó szülésznő...
2009. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ritka bunkó egy nő!

Én ügyeletes szülésznőnél szültem, a vágás helyét két mozdulatal lekapta, de előte szólt, hogy mi lesz. Végtelen kedves volt.

2009. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy szégyeld magad!!!!Én császárral szültem igaz a napja kérdéses volt de nem borotváltam le magamnak.Igen egyszerű oka volt: nem értem el rendesen.Ha meg úgy is igazitania kell nem mindegy?Engem is a szülésznő borotvált le.
2009. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Erősíteni tudom csak a többi választ!!!

Az előkészítés az ő dolga és abba beletartozik a borotválás is!!

Nekem volt időm borotválkozni úgy ahogy sikerült is, a szülésznő örült neki aztán mosolyogva megjegyezte ,ha már elvettem a munkáját akkor kártyázzunk 1-et,hogy ne unatkozzon.

2009. szept. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az irgalmatlan bunkót! Az ilyennek csak azt kívánom, hogy ha ő szülni fog, ugyanúgy bánjanak vele is!

Egyáltalán ne szégyelld magad, neki kéne!!!

Nekem itthon elfolyt a magzatvizem, zuhany közben gyorsan még leborotváltam (már amennyire tudtam), de csak azért mert iszonyat szégyenlős vagyok. Aztán mégse úsztam meg a borotvát, mert császár lett és a 9.hónapban is gondosan karbantartott fazonomnak annyi lett. :)

2009. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Hű de bunkó! Én is ugyanígy jártam, spontán indult be a szülés a 37.héten, 4 perces fájásokkal és magzatvízzel :-)

De nekem a szülésznő nem szólt egy szót se, abban a kórházban ahol én szültem szerencsére mindenki kedves volt.

2009. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ne Te szégyelld magad, hanem ő.... Felejtsd el és légy boldog a babáddal! :) 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem borotváltam magam, de most megkértem páromat, hogy borotváljon meg, nehogy ilyen helyzetbe kerüljek. Rettenetes,hogy ilyen unintelligens emberek dolgoznak ilyen helyen.
2009. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta bunkó volt. Csak az a baj, hogy az ilyen soha nem kerül hasonló helyzetbe, mert az egészégügyiseknek, mindig kiny..alják a se..gét. (bocs az eÜ dolgozóktól, biztos van kivétel, csak sajna az a kevesebb).

Én mindig is borotváltam magam, de a végén, már képtelen voltam rá, mert akkora volt a hasam, így a férjemre hárult a feladat, de mégsem kérhettem meg minden este, hogy álljon neki borotválni. Végül programozott császár lett, így teljesen kopaszon mentem. Mikor mentem az előkészítőbe a szülésznőm meg is jegyezte, hogy láttam készültél, nem kellett volna ezzel játszani.

2009. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Amugy EÜ-s vagyok abban a korházban dolgozom ápolónőként ahol szültem de a kivételezés elmaradt.Sőt!!!
2009. szept. 9. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!