Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fiamra születése után...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

A fiamra születése után rekeszsérv-mütét vár a Bókay Gyermek klinikán, tehát, nem vihetjük haza néhány nap múlva. Mit kérnek, hogy csomagoljunk a babának?

Figyelt kérdés
Tehát HA MINDEN JÒL MEGY, 3 hetet-1 hónapot még kórázban kell töltenie a picikémnek. A dokim szerint (SOTE 2-ön szülök császárral) a picinek csak azt és akkor kell bevinni, amikor és amiben hazavisszük. Igaz ez?
2013. febr. 24. 14:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Március 4-én hétfön 2420 grammal és 43 cintivel megszületett a kisfiam Levente.Ma pedig (03.07) megoperálta a professzorúr, állapota jelenleg stabil. :)
2013. márc. 7. 21:13
 12/18 anonim ***** válasza:

Ó, szeretettel gratulálok!! Úgy jártál, mint én, megindult a szülés?

Hogy vagytok, kijöttél már? Láthattad?

Tejcsi?

2013. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen. :)A 37. heti CTG eredmény(ek), mert 3 is volt aznap,tette indokolttá az azonnali császárt. 2 nap után furi módon hazaengedtek.Még lábadozom.
2013. márc. 8. 11:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Jól tették! PIcurka hogy van? PIC-en? Etetheted?
2013. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
PIC-en igen.Az operáció óta magasnyomású lélegeztetön tartják mélyaltatásban és az elkövetkezendö 4-5 napban ez az állapot is így fog maradni.Tehát etetésröl még szó sincs.A tejem sem indult még be teljesen, de rajta vagyok. :)
2013. márc. 8. 12:54
 16/18 anonim ***** válasza:

Legyetek vele minél többet, az segíti a legjobban a gyógyulását, édes Manóka!

Jól viseled lelkileg?

Nagyon drukkolok!!

2013. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Most telefonáltam.... :)))))) Visszavettek a lélegeztetésböl, és keringéstámogató Dopamint sem kap már!!!!!! Hamarosan lekerülhet a gépröl!!!! Jól van!!!! Az én harcos Hercegem!!! Jól viselem... ;) Alig várom a holnapot hogy láthassam!!!
2013. márc. 8. 20:41
 18/18 anonim ***** válasza:

Csodás hírek, annyira ügyes a nagyfiad!! Remélem hamarosan indulsz és sokat leszel Vele!!

Tejcsivel haladsz?

Írj este, hogy milyen volt!

2013. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!