Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatvíz...

Ha elfolyik a magzatvíz tényleg feküdni kell?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta ma, hogyha elfolyik fekvés és mentőt kell hívni, nehogy előreessen a köldökzsinór. A baba feje már be van ékelődve, ilyenkor már nincs baj. Ugye? Meg ha előrecsúszna a zsinór akkor azt úgyis észreveszem nem?!

2013. febr. 24. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nem feküdtem. Nem is hívtam mentőt, a férjemmel mentünk be a kórházba. Az én védőnőm nem mondott ilyet, pedig először őt hívtam fel. Nem tudom mostanában miért ijesztegetik ezzel a kismamákat. Az tény, hogy minél hamarabb kórházba kell kerülni, de szerintem nem kell feküdni. A második babámnál a kórházban folyt el a magzatvíz, és ott sem fektettek le!

Egyébként nem veszed észre, ha előrecsúszik.

2013. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy voltam mint az első nem is tudtam volna az izgalomtól feküdni! nekem meg ott is volt a védőnőm!
2013. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is ilyeszgetik a kismamakat bar en nem Mo-on szultem es itt mas a rendszer.De nekem 7-kor folyt el a magzatvizem es telefonaltunk a korhazba es kerdeztuk h mi a teendo.Ok mondtak h ha elso baba akkor raerek bemenni 1-korul a korhazba.2-re ertunk be addig mozogtam letusoltam meg pakolasztam.6-ra lett meg a kislanyom:)
2013. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Feküdni? Magzatvíz elfolyás után 2 órával még a gumilabdán kellett pattognom a szülőszobán.
2013. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
ha a feje már be van ékelődve akkor nem tud előreesni a zsinór. Azért persze nem kell táncolni, de a fekvés túlzás.
2013. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, akkor nem csak nekem fura amit mondott.:D
2013. febr. 24. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt én is hallottam egy dokitól.. . sztem 1000-ből volt egy ilyen eset.. .
2013. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm is ezt mondta mikor a fiamat vártam..
2013. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szsuzs ***** válasza:

ha már be van ékelődve a feje, nem kell. amíg nincs, azért kell, hogy nehogy a köldökzsinór előre essen.

nálam 5-kor folyt a víz, 9 körül mentünk a kórházba, este 7 körül lettek fájások, éjfélre lett gyerek.

2013. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ezen csodálkoztam, hogy ezt mondta, mert az én babám hetekkel ezelőtt beilleszkedett. Köszi lányok!
2013. febr. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!