Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés elött pár órával...

Szülés elött pár órával mocoroghat a baba? Szokott?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2013. ápr. 6. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam a szülés napján nagyon keveset mozgott, de nagyokat. Nagyon feszítette magát, ha mocorgott.
2013. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Enyémek mind mozogtak!
2013. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ugyanúgy mocorgott. Sőt, vajúdás közben is. Oxitocinnal indítottak, a fájások alatt is mozgott még sokat, úgy kellett a szívhangvizsgáló "tappancsot" a hasamra nyomni, hogy ne mozduljon mindig el a mozgolódásoktól.
2013. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!15-e a kiirt időpont,de most valahogy nem vagyok a toppon!Hányinger,gyomorégés,görcsölget a hasam!Nem tudom mit higyjek!ja,igen,és most valahogy rákezdett mocorogni,pedig eddig szinte semmi!
2013. ápr. 6. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 10-re vagyok kiírva :) Ma szinte alig akarta abba hagyni a mocorgást. Én is sokat görcsöltem és keménykedtem ma. Ma nagyon nem vagyok jól amúgy is elkaptam valami vírust amiatt le is vagyok gyengülve egy kicsit. De amit ma le művelt a picim az már szinte fájt nekem. 39+4hkm
2013. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tavaly 15.én szültem :). nekem a lányom lerúgta vajúdás közbe a "tappancsokat" szinte végig meg sem állt rengeteget mozgott! könnyű szülést, és boldog babázást! :)
2013. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
10-re kiirt kismama!Sok sikert és gratulálok!! :) A többieknek meg köszönöm!! :)
2013. ápr. 7. 09:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam még a kitolásnál is rugdalt!:) A feje már kint volt de még bent éreztem, hogy rúg:) Változó meik baba mien :)


2 hetes manó anyukája

2013. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!