Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy van most ez az illetékes...

Hogy van most ez az illetékes kórház dolog? Fizetni kell, ha nem oda megyek?

Figyelt kérdés

2011-ben szültem és nem a területileg illetékes kórházban. Magzatvíz elfolyással mentünk be, nem küldtek el, de még csak csúnyán sem néztek rám.


Viszont most megint aktuális a téma. Ugyanott szeretnék szülni. Elkezdtem olvasgatni és olyanokat találtam, hogy vagy nem fognak fogadni (beindult szüléssel sem), vagy fogadnak de fizetnem kell érte.


Nem lesz orvosom és szülésnőm se.


Aki mostanában szült, szintén nem az illetékes kórházban, az írja már meg légyszi, hogy mi az igazság!


2013. ápr. 7. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Na még szép lenne, ha elküldenének. Ez hülyeség. Én más miatt járok nőgyógyászatra ingyen és bérmentve és nem a területileg illetékes kórházba!
2013. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg úgy van, hogy hogyha nincs dokid, akkor a területileg hozzád tartozó kórházban kell szülnöd, de ha nem ott szeretnél, akkor választanod kell dokit abból a kórházból ahol akarsz. De mondom ez az elmélet, gyakorlatban nem hiszem hogy megindult szüléssel elküldenek, mondjuk én nem bíznám a véletlenre, a fenének sem hiányoznak ott abban a helyzetben még csak rosszalló, lekezelő tekintetek sem, de aztán hátha megint szerencséd lesz :).
2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Bár a pontozás miatt itt sem egyértelmű, hogy kinek van igaza.
2013. ápr. 8. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból linkeltem. Hamarosan ott fogok szülni ahová nem tartozom. Én tettem fel nemrég a kérdést.

Szép napot !

2013. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! Mikor szülsz?

Nálam az a baj amúgy, hogy az illetékes kórház 2 percre van onnan ahová menni szeretnék. Ezért is félek nagyon, hogy átküldenek.

2013. ápr. 9. 08:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvass akinek ektuális a téma: Ismét az Istvánban szültem, igaz 1 percesekkel értünk oda. Nem küldtek el, fizetnem sem kellett.
2013. máj. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!