Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hashajtas otthon kuppal...

Hashajtas otthon kuppal szules elott?

Figyelt kérdés
Elso gyerekemnel nem kaptam beontest mert a magzatviz meconiumos vol es nem volt ra ido, persze a dolog a szuloagyra sikerult. Nagyon szegyeltem magam. Most ezt szeretnem elkerulni es gondoltam itthon kuppalmegoldom. Aki csinalt hasonlot irna hogy megis mikor adta be a kupot maganak?
2013. ápr. 15. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

semmiképp se adj kúpot magadnak.

de miért is szégyenled?

az 2. szülésnéél nekem is odament, na és kit érdekel, ez előfordul?

ennél sokkal jobban érdekelt hogy a kicsimmel minden rendben legyen.

2013. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyébként meg honnan tudnád mikor kell beadni a kúpot?
2013. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Nőlj föl...

Bocs.

2013. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a 4.babámat várom és én is erre gondolok hogy a pezsgőkúpot itthon szeretném túlélni.

ha te is erre gondolsz kérdező és nem más hashajtóra akkor arra vonatkozik a válaszom.

Én akármit csináltam kaptam pezsgőkúpot (2., 3. terhességnél) de gyűlölöm a kórházi wct én azon nem tudtam "alkotni" ráülni se bírok és felette egynsúlyozva két fájás között ember legyen a talpán aki tud "termelni" már elnézést...és mindig a szülőágyra sikerült és utálom ezt a dolgot így én most itthon el akarom ezt intézni. A szülésznőmhöz megyek hamarosan és meg fogom kérdezni be lehet e szerezni azt a kúpot valahogy valahonnan és hagy intézzem el ezt a részt itthon. 4. terhesség, érzem mikor vajúdok, mikor van igazi fájás, nem fogom otthon bevárni nyilván míg megszülök.

Ha gondolod kérdező, megírom mit mondott erre a szülésznőm.

Lehet nem is lehet ezt a kúpot itthonra megvenni, akkor meg mindegy de egy próbát megér azt gondolom.

2013. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a glicerines kupra gondolsz, az nem hashajtasra van, nem fog kitisztitani. Kulonben a korhazban is ezt adnanak. Azert kerdezd meg az orvost, tobbet tud segiteni.
2013. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bízd a szakemberekre ezt a dolgot.

És egyáltalán nem ciki a szülőágyra kakkantani (kivéve, ha nem Te vagy a szülő nő), ez természetes dolog!

2013. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tök felesleges...senkit nem érdekel ha oda csinálsz....amúgy tök felesleges mert azt sem tudod mikor fogsz szülni, így nem tudod mikor kell alaklamzni a kúpot....

szóval tök kivitelezhetetlen...beöntést szoktak adni a jórházakba...ezt bízd rájuk...

2013. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!