Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor megláttátok vagy hallott...

Mikor megláttátok vagy hallottátok a babátokat először a szülés után elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár videót a youtube-on és már most elbőgtem magam. Jövőhéten már én is átélhetem, igaz császár lesz sajna. De már nagyon várom hogy megláthassam a babámat, és tuti bőgni fogok!
2009. szept. 24. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, én biztos fogok! Mindig, ha rá gondolok, hogy már mindjárt itt lesz velem könnybe lábad a szemem.

Nagyon várom már, hogy magamhoz öleljem!!!

Amúgy én is mindenen bőgök! :)

37 hetes kismami

2009. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
:) Már naaaagyon várom!!!!!!!!
2009. szept. 24. 17:00
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rá energiám.38 órás szülésem volt :(

CSak annyit mondtam mikor a hasamra tették,"milyen jó meleg"

De nem sírtam....Örültem nagyon,és megkönnyebbültem.

2009. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sírós vagyok nagyon, de 2 gyermekem van és egyiknél sem sírtam. Pedig a 2. szülésem könnyű volt.
2009. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem hogy sírni fogok, de ha ott leszek ki tudja mi lesz. :D
2009. szept. 24. 18:15
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem sírtam, valahogy nem éreztem rögtön amit kellett volna!Simán szültem, talán a fájdalomtól még nem tudtam átélni az egészet még akkor sem mikor egyből odarakták aa mellkasomra.Késöbb jött az érzés,másnap, és minden olyan ösztönös volt,mintha mindig ott lett volna.

2009. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Miután az útolsó nyomásra "kipottyant" a babám a maradék erőmet összeszedve fölkönyököltem hogy megnézzem, és láttam hogy mindene megvan na akkor rámjött a sírógörcs az örömtől, a fáradtságtól, a sokktól amit az elmúlt órák fájdalma okozott, a megkönnyebüléstől hogy sikerült!:) De azóta már vagy 20x sírtam elérzékenyülésemben... és van egy olyan érzésem hogy még fogok is.

Könnyű szülést neked!

2 hetes baba anyukája

2009. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az első babámnál nem sírtam, a másodiknál,mikor rám rakták,apa is átölelhette,és mindketten bőgtünk...
2009. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni amit írtok!!! :)
2009. szept. 25. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!