Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok szülésznőt Szigetv...

Ajánlanátok szülésznőt Szigetváron?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ott szültem,de szülésznőt nem fogadtam meg.Szerintem mindegyik aranyos.De tényleg!!!Én a Herner Tündénél szültem és megnyugtató volt a jelenléte.Neked ki az orvosod?
2009. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem Ruzicska a dokim. Azt mondod mindegy ki lesz bent? De mi van műszakváltáskor? Vagy ha spec Sziveszterkor szülök? Nem állnak rosszabbul az emberhez, ha nincs választott szülésznő?
2009. szept. 28. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de én úgy voltam vele,hogy fogadott orvosom volt,mert 1-2 orvosnál nem szerettem volna szülni,de én feküdtem bent többször a terhességem alatt így valamennyire képben voltam szülésznő illetően.Tényleg mindegyik rendes.Nálam pont műszakváltás volt és a beöntést,borotválást más csinálta.Mondjuk engem császároztak,de a katétert,a műtét előkészítést a Tünde csinálta és közben nyugtatgatott.A műtét után a véres munkát,fájdalomcsillapítást megint más csinálta,de 100%-ig meg voltam a nővérekkel elégedve.Ha fogadnál szülésznőt akkor kire gondoltál?Vagy van olyan akivel a Ruzicska együtt szokott dolgozni?
2009. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gondom hogy abszolút nem ismerem őket! Ezért tettem fel itt a kérdést :) Neked ki volt a dokid? Itt-ott olvasgattam és Katonáné Erzsikét dícsérték, de nem ismerek senkit. Lehet hogy meg kéne kérdeznem a dokimat :)
2009. szept. 29. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Écsi volt az orvosom.Én a helyedben inkább megkérdezném a dokidat erről.Mikorra várható a baba?
2009. szept. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Januárra várjuk, úgyhogy van még időnk. Valószínűleg az lesz hogy a dokit megkérdezem majd.

Köszi szépen a segítséget!

2009. szept. 30. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátha valaki még ide téved... Nekem nem volt fogadott szülésznőm, állítólag mind jófejek. Akikkel találkoztam, tényleg nagyon rendesek voltak! Végül Novákné Editnél szültem, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
2010. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!