Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Török Olgáról vélemények?

Fogarasi Szandra kérdése:

Dr. Török Olgáról vélemények?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nála voltam egyeztetésen magzatvízvétel előtt,nagyon kedves,megbízható és készséges volt velem,mindent elmondott,felvilágosított,szerintem korrekt jó doki.
2013. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én NST-met simán aláírta,pedig volt benne egy szakasz,ami miatt a saját orvosom amnioszkópiát csinált.Hallottam már ilyen félre nyúlásairól.Konkrétan haza küldte az illetőt,hogy majd egy hét múlva jöjjön NST-re...de az orvosa amniot csinált,ez olt a szerencséje,mert már el volt színeződve a magzatvíz....
2013. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem szimpatikus.

el van telve magától,

2013. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bagabi2 válasza:
Én csak a szabadságok miatt voltam nála NST-n, de nagyon felületes volt. Szinte rá sem nézett a papírra, 20 mp alatt hozta meg a döntést a labor eredményekből és az NST-ből. 4oldalra fordított ennyi időt. Rohant vizsgáztatni, előtte egy ismerősével trécselt, aki már igen a menopauzán túl volt, köze nem volta terhességhez, ezt a saját fülemmel hallottam, nem tudta, hogy az én eredményemet kell értékelnie.
2015. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!