Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mennyi ido amig...

Szules utan mennyi ido amig visszahuzodik a bor a hason?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék. elég plötyi az enyém :S de van egy olyan sanda gyanúm,hogy ez így fog maradni :(
2013. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

háát, el kell keserítselek. ha csak nem azon kevés szerencsés ember közé tartozol, akiknek simán visszamegy, akkor bizony nem fog csak úgy, sokat kell tenni érte. rajtam 5 kg plusz van, 30 kilót híztam, szinte mindenhonnan fogyok, de a hasam nem akar lejjebb menni.

7 hónapja szültem

2013. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos mindkét szülés után lötyi maradt:( ezen már csak a plasztika segít. De gondolom ez mindenkinél máshogy van.


Kétlányos 39hkm.

2013. máj. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

szülés után mikor hazamentünk a kórházból,már nem mondta volna meg senki,hogy szültem.most 7 hónap elteltével meg főleg nem.jobb mint régen:)

Kitartás van akinek idő kell.azt mondják az orvosok amennyi idő kellett ahhoz,hogy így nézzen ki annyi kell ahhoz is ,hogy elmúljon.9hónap

2013. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem, és még mindig lóg a hasam, állva nem vészes, de ha leülök borzalmas. És, ha megeszek egy zsömlét, úgy nézek ki, mint egy 20 hetes terhes, előtte pedig aránylag lapos volt.
2013. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia!Genetika,sajna,illetve attól is függ,mekkorára nyúlott ki a bőröd.Pl.én 2 alkalommal szültem,először egy 4330 majd egy 4050 grammos gyereket..a hasamon a bőr szétrepedt,semmi nem segített,pedig kentem mindig,a hasfalam szétment,a hasam most szülés után 13 hónappal is úgy néz ki,mintha félidős terhes volnék...:-( Mindent kipróbáltam már,súlyfelesleg nincsen rajtam,ugyanannyi a súlyom,mint terhesség előtt.Nagyon megereszkedett a bőröm,lóg a hasamon,ezen sajnos csak a sebészi szike fog segíteni,ha egyszer ráveszem magam,hogy 2 császár után ismét kés alá feküdjek.
2013. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 héttel a terhesség előtti súlyomnál voltam, azóta is, semmi sem látszik rajtam, kivéve a hasamon a bőr. Főleg ülve. 11 hónapja szültem. Lehet hogy ha csinálnék hasizomgyakorlatot akkor rendbe jönne, még nem próbáltam, de lehet hogy ez alkattól függ.
2013. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 4. gyermekemet szültem, alig 2 hónapja.27 kg-ot híztam, nyoma sincs..Se csík, se semmi!Csak nagy melleim vannak..Amúgy szerintem ez genetika..:)
2013. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem, 1 kg pluszban vagyok a terhesség előtti versenysúlyomhoz képest, és a hasam úgy néz ki, mint mikor 3-4 hónapos terhes voltam. Nem "plötyi" a bőr, de nem is lapos, mint előtte. Hiába tornázok majdnem minden nap, nem megy le.
2013. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyit híztál, vagy mekkora volt a hasad. Én úgy jöttem ki a kórházból, hogy csak ülve látszott kicsi vmi, mintha lett volna rajtam plusz 2 kg.

A gond akkor volt, amikor a szoptatás miatt sokat ettem és minden a hasamra ment.

2013. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!