Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules utan mennyi ido amig...

Szules utan mennyi ido amig visszahuzodik a bor a hason?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 08:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 éve szültem az első gyerekem utána nem lógott a hasam csak ki volt repedve (szülési csíkok) a másodikat 4,5 éve szültem mind két gyerekem császáros volt a komplikációk miatt és a második után megereszkedett a hasam és ez azóta így is maradt sajna. Ha kicsit hízok is lóg ugyanúgy és ha fogyok akkor is ugyanakkora a pocakom. Sokat sportolok, hogy visszanyerjem a régi alakom de eddig még a pocakomon nem tudtam válltoztatni sokat. Ez van megasszonyosodtunk ;) tisztelet a kivételnek ez alkati vagy bőr rugalmassági dolog gondolom. Elvileg szülés után ha egyből egy hasszorító övet hord az ember akkor könnyebben visszamegy a has voltak barátnőim akiknek ez bevált. Én mivel császáros voltam ez nem szabadott használni. Örülj a babádnak és fogadd el magad így ;)
2013. máj. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
javaslom sok szexet...
2013. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!