Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Barátnőm miután megszült...

Barátnőm miután megszült folyamatosan sír, hogy jobb volt terhesnek lenni és senki nem mondta, hogy ez ennyire nehéz lesz majd, azt mondta, hogy most már senki nem ővele hanem csak a babával foglakozik, depressziós lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 08:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez az érzés maximálisan meg volt nálam is! Csak azért sírni nem sírtam miatta. Többeknek is mondtam az elején, hogy hihetetlen 180 fokos fordulatot vett az életem, azzal hogy kint van már a babám! és erről a fordulatról mindenki csendben hallgatott, senki nem figyelmeztetett, hogy erre számítsak! Erre sokan kimosolyogtak...óriási a változás: előtte te voltál a világ közepe, mindenki érted aggódott, most meg le van szarva, hogy érzed magad, egész erőddel a babádért vagy, és te vagy a legutolsó - legelső helyről a legvégére szorulsz kb fél nap alatt!!! Ez azért elég megterhelő lelkileg!

Támogasd, figyelj rá, és segíts neki ahol tudsz!

2013. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szegény. Nagyon sajnálom. Énis szülés után depressziós voltam csak én azért sírtam mert remegve féltem hogy baja lesz a bébinek és nem vagyok jó anya. Állandóan azt néztem lélegzik e. Mert sokat aludt.

Még a tejem is elment mert ugy lefogytam. Már nem emlékszem mikor mitől lettem jobban. A párom sokat segített. Megértő volt. Akkor úgy éreztem hogy ő átérzi amiről beszélek és az nagyon sokat segített.

2020. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!